Gigantic, Steam’de Resmi Lansmanını Duyurdu

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Haberler
331
0
Perfect World Entertainment ve Motiga Inc. Gigantic‘in Steam, Arc, Xbox One ve Windows 10 platformlarında resmi lansmanını duyurdu. Ücretsiz stratejik kahraman nişancısı, çeşitli kahramanları, görsel olarak çarpıcı yaratıkları ve devasa Muhafızları birleştiriyor.
Rekabetçi oyunculara uygun, müthiş bir şekilde tasarlanmış, kaotik ve renkli Gigantic, Devasa Muhafızları olan 5 kişilik takımları, çeşitli haritalarda stratejik çarpışmalara sokuyor. Oyun, şiddetli çarpışmayı ve hızlı takım çalışmasını birleştiriyor çünkü rakip Muhafızı yenmek için oyuncuların birlikte çalışıp büyü, tüfek ve kılıçlarla durmaksızın savaşmaları gerekiyor.
Oyuna giriş yapan Steam oyuncuları, jetpack pilotu Beckett’in özel Taş Kalıntılar kostümünü alacaklar. Buna ek olarak, Arc’a giriş yapmak, oyunculara sinsi suikastçı Tripp’in Şimşek kostümünü kazandırırken Xbox One ve Windows 10 oyuncuları, dönen kılıç fırtınası Seri Tyto’nun Talaş kostümünü alacaklar.
Steam’e özel Taş Kalıntılar kostümü için tıklayın.
Gigantic‘in lansmanı metin sohbeti ve aksiyon dolu, kılıç kuşanan kahraman Ramsay ile geliyor. O, oyunun 19. Kahramanı, cidden ölümcül bir kılıç savuran, kurnaz bir ağır top. Oyunun orijinal listesine katılacak birçok karakterin en yenisi. Lansmanı takiben her ay için yeni bir kahraman planlandı.