Guinness World Records Gamer’s Edition’a Hoş Geldiniz!

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Haberler
646
0

En yeni kayıtlar, en havalı yıldızlar ve en sevilen oyunlarla Guinness World Records Gamer’s Edition, her oyunsever için bir başucu kitabı değerinde.

Biz oyuncular bazı yapımları arşivlemeye bayılırız. Mesela bazı oyunların kutulu versiyonlarını alırız. Parası bizim için önemli değildir. Hatta kimimiz açgözlülük yapıp, oyunların hem kutulu hem dijital versiyonlarını satın alırız. Bu durum genelde Blizzard oyunları için geçerlidir. Tabii Blizzard dışında verilebilecek zibilyon tane örnek olduğundan adımız gibi eminiz. Konumuz tabii ki kutulu oyunlar veya öne çıkan farklı yapımlar değil, hepimizin ihtiyacı olabilecek, arşivlenmeyi hak eden Oyun Rekorları kitabı. Kitaplar özeldir sevgili okur. Onlara ilgi gösterin, sevin. Her sayfa, bizi inanılmaz maceralara sürükler ve çoğu da hayal gücümüzü biraz daha genişletir.

İnanılmaz istatistikler, heyecanlı gerçekler, akıl almaz rekorlar, ilham verici hikâyeler, ödüller, röportajlar, oyun dünyasındaki teknolojik gelişmeler ve göz kamaştıran fotoğraflar şimdi bir arada. En sevdiğiniz oyunlar arasındaki Mario, Overwatch, FIFA, WWE, Tekken, Street Fighter ve Rocket League’e dair inanılmaz rekor kayıtları, özel süper kahraman bölümü ve 2016’nın en büyük başarısı, oyun tarihine damgasını vuran Pokémon GO hikâyeleri bu kitapta. Dünyanın en uzun süren eSport organizasyonunun perde arkasına geçin; YouTube megastarlarını yakından tanıyın. Siz, bilgisayar oyunu tutkunları, bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız!

GUINNESS WORLD RECORDS

Gamer’s Edition

Oyun Rekorları Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Yayınevi:  BETA kids

Çeviri: Emre Yavuz

Türkçe Editörü: Ertuğrul Süngü, Sima Özkan

Ebat:  19 x 26,5 cm

Yayın Tarihi:  Eylül 2017

Sayfa Sayısı:  216

Kapak:  Kuşe Kapak

Baskı:  Renkli

Kâğıt:  Mat Kuşe

Fiyatı:  39,50 TL

Ubisoft’un Londra Ofisinde Far Cry 5 Oynama Keyfi