Tom Clancy’nin Rainbow Six Siege Kısa Süreliğine Ücretsiz

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Haberler
383
0

15-20 Şubat tarihleri arasında Tom Clancy’nin Rainbow Six Siege oyunu ücretsiz olarak oynanabilmeye uygun oldu. İlgili oyuncular 25 milyonluk Rainbow Six Siege topluluğuna tüm konsolları, UPlay ve Steam aracılığıyla Windows PC üzerinden katılabilirler.

Oyunu bu ücretsiz süre zarfında deneyimleyen oyuncular oyunu satın aldıklarında gelişimlerini aktarıp kesintisiz bir şekilde kaldıkları yerden devam edebilirler. (Başlangıç versiyonu için geçerlidir.) Year 3, Season 1, Operation Chimera’dan sonraki ilk içerik 19 Şubat’tan itibaren teknik test sunucu başlangıcı vasıtasıyla PC’de de uygun olacaktır. 6 Mart tarihi itibariyle de tüm platformlarda piyasaya sürülecektir. Bu sırada yeni co-op Outbreak modu teknik testlerin sağlanmasıyla 20 Şubat tarihinden itibaren PC ortamında oynanabilir olacaktır. Outbreak, 6 Mart-3 Nisan tarihlerinde tüm platformlarda uygun olacaktır.

Operation Chimera, Rainbow Six Siege’in başlangıçtaki üç yılını belirtecektir. İki yeni operatör, biyotehlike uzmanları, muhalif tarafta oynanabilen multiplayer; oyunun ilk co-op etkinliğinde büyük tehlikeli yüzünü gösterecektir. Operation Chimera ve Outbreak’in ek detay içerikleri 16-18 Şubat tarihleri arasında Montreal’de gerçekleşecek olan Six Invitational Finalleri’nde gerçekleşecektir. Operators ve Outbreak Etkinlik tarihlerinin değişikliklerinden emin olmak ve daha fazlasını öğrenmek için https://www.twitch.tv/rainbow6 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sea of Thieves’in Sistem Gereksinimleri Açıklandı