Fairy Tail Animesinin Üçüncü Sezon Çıkışı Kesinleşti

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Anime - MangaKültür Sanat
899
0

Yakın zamanda mangasına veda edeceğimiz Fairy Tail, animesine kaldığı yerden devam edecek. Animenin üçüncü sezonunun çıkışı kesinleşti.

Yapımın mangakası Hiro Mashima, animenin 2018 yılında üçüncü sezonuyla karşımıza çıkacağını resmi Twitter hesabından duyurdu.

Geçmişe biraz geri dönüp baktığımızda animenin sezonları genelde Ekim ve Nisan aylarında yayınlanıyordu. Mashima, üçüncü sezonun yapım aşamasının geçtiğimiz haftalarda başladığını ağzından kaçırmıştı. Bu da animenin üçüncü sezonunun 2018’in kış veya bahar aylarında yayınlanacağının göstergesi, en azından Japonya için.

Umuyoruz, animenin İngilizce veya Türkçe altyazılı versiyonuna kısa sürede ulaşırız. Crunchyroll ve Hulu gibi video akışlı platformlarda muhtemelen animenin İngilizce altyazılı versiyonu yayınlanacaktır. Diğer durum ise İngilizce seslendirme konusu. İlk iki sezonun doğru düzgün İngilizce seslendirmesi bile bitmemişten birçok anime sever, Funimation tarafında beklentileri bir hayli düşürdü.

Animenin en son 277. bölümü olan “Message of Fire”ı izlemiştik ve bu da Avatar arc’ının başlangıç bölümüydü. Manga ise 545. bölümde 26 Temmuz günü sona erecek. Son olarak animenin üçüncü sezonunun 50 – 60 civarında bölümü olması bekleniyor.

Justice League Filmi İçin 4 Dakikalık Özel Video Yayınlandı