Lewis Hamilton Monster Energy ile Güçlerini Birleştirdi

<span class="fa fa-user"></span>
İlker Karaş
Kültür Sanat
1.2K
0

Monster Energy üç kez dünya şampiyonu olan Lewis Hamilton’ı ailesine dahil etti. Monster Energy’nin Mercedes-AMG Petronas Motorsport takımıyla uzun vadeli sponsorluğunu tamamlayan global ortaklık ile Lewis kendi yarışlarından ayrı olarak Monster ile çalışmalar yapacak.

Silver Arrows ile devam edecek olan son derece başarılı bir yarış ilişkisinin ardından, Lewis 2014 ve 2015 yıllarında üç dünya şampiyonluğundan ikisini elde etmişti. 32 yaşındaki yetenek, şimdi global enerji kadrosunu oluşturan atletler, sürücüler, motosiklet yarışçıları ve diğer kişilere katılıyor.

Lewis Hamilton şöyle konuştu: “Monster Energy ile olan ortaklığımızı ve yıllar önce birlikte çalışmaya başladığımızdan beri yapmak istediğim bir şey olan kendi içeceğimi yaratmak konusunda birlikte çalışacağımızı duyurmaktan inanılmaz büyük bir heyecan duyuyorum. Monster Energy çok havalı bir marka. Bir fan olarak takip ettiğim ve kendi boş zamanlarımda katıldığım birçok büyük spora dahiller. Hayranlık duyduğum diğer Monster atletleri ile tanışmak ve birlikte çalışmak da benim için gerçekten heyecan verici bir fırsat. Heyecan verici zamanlar beni bekliyor.

Monster Energy marka kültürü ve hayat tarzı benimle gerçekten örtüşüyor ve Monster ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.”

Monster Energy’nin yönetim kurulu başkanı ve CEO’su Rodney Sacks ise şunları söyledi: “Lewis firmamızın iyi bir dostu olan, gerçekten de dikkat çekici bir sporcu ve yetenek. Yani bu her iki taraf için de doğal bir ilerleme. Mercedes-AMG Petronas Motorsport takımı ile olan ortaklığımız markamız için büyük bir değer ve gelecekte de güçlenerek devam edecektir. Şu ana kadar, Lewis’in kişisel kapasitesi ile güçlerimizi birleştirdik ve ortaklaşa, inovatif etkinliklerle hayranlarımız çok geçmeden deneyimleyeceği daha pek çok kazanımı birlikte kutlamak için dört gözle bekliyoruz.’