Örümcek Adam: Eve Dönüş Ön Gösterim Etkinliğine Davetlisiniz!

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Sinema
1.7K
0

Ülkemizde 7 Temmuz tarihinde vizyona girecek olan Örümcek Adam: Eve Dönüş filmi, Türkçe dublaj seçeneği dahil, 3D ve IMAX 3D formatlarında da bekleyenleriyle buluşacak. Karıkoca Gaming olarak biz de sizi 5 Temmuz akşamı gerçekleşecek olan ön gösterime davet ediyoruz!

ÖRÜMCEK-ADAM: EVE DÖNÜŞ

“Spider-Man: Homecoming”

Aksiyon / Macera – 2017

“Captain America: Civil War”da sansasyonel bir başlangıç yapan Genç Peter Parker/Örümcek-Adam ( Tom Holland), “Örümcek-Adam: Eve Dönüş”te  yeni bulduğu kimliği ve ağ atma yeteneğiyle, süper kahraman olarak yaşamaya başlıyor. “Yenilmezler”le yaşadığı müthiş deneyimden oldukça mutluluk duyan Peter, her zaman gözünü üzerinde tutan yeni akıl hocası Tony Stark (Robert Downey, Jr.)’ın gözetimi altında, halası May (Marisa Tomei) ile yaşadığı eve döner. Peter günlük hayat rutininde yaşamaya çalışır,fakat bir yandan yaşadığı semtteki insanların sevdiği “Örümcek-Adam” olmaktan daha fazlasını isteyen, kendisini kanıtlamaya çalışan düşüncelerinden dolayı kafası karışıktır.Ta ki, yeni kötü adam Vulture (Michael Keaton) ortaya çıkıp, Peter’in hayatta önem verdiği her şey tehlikeye girene kadar…

Warner Bros. Pictures’ın katkıları ile düzenlediğimiz bu ön gösterim 5 Temmuz Çarşamba akşamı, İstanbul Levent’te gerçekleşecek.
Etkinlik için 5 adet çift kişilik davetiyemiz bulunuyor ve bu davetiyeleri kazanma şansı yakalamak çok kolay!
  • Facebook sayfamızdaki iletiyi yani “burayı” beğenin
  • Herkese açık” bir şekilde Facebook sayfamızdaki iletiyi yani “burayı” #Karikocagaming ve #örümcekadamevedönüş hashtag’ini kullanarak profilinizde paylaşın.
  • Kazananlar 3 Temmuz akşamı duyurulacaktır ve detaylı bilgi paylaşılacaktır.
Not: Örümcek Adam: Eve Dönüş ön gösterim etkinliği filmin Türkiye dağıtımcısı Warner Bros. Pictures izniyle düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır. Davetiyeler hediyedir, para ile satılamaz. Görümde lütfen kayıt cihazı kullanmayınız ve telefonlarınızı kapalı tutunuz.
Spider-Man and all related character names and their distinctive likenesses ™ & © Marvel.  All Rights Reserved.
Spider-Man: Homecoming Meraklılarına Türkçe Altyazılı Fragman