Suikastçi – American Assassin Ön Gösterimine Davetlisiniz!

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Kültür SanatSinema
824
1

Ülkemizde 15 Eylül tarihinde vizyona girecek olan Suikastçi – American Assassin filmini herkesten önce izleme şansına sahip olmak ister misiniz? 4 kişiye 2 kişilik bilet hediye ediyoruz!

Kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit.

  • Kazanmasını istediğiniz bir arkadaşınızı Facebook sayfamızda paylaştığımız “bu iletinin” altına etiketleyin. (Mesela, birlikte gitmek istediğiniz arkadaşınızı 🙂 )
  • Herkese açık” bir şekilde yine Facebook sayfamızdaki iletiyi yani “bu linki#karikocagaming #suikastci #americanassassin hashtag’lerini kullanarak profilinizde paylaşın.

Ön gösterim İstanbul’da 13 Eylül Çarşamba akşamı gerçekleşecektir. Kazanan arkadaşlarımıza detaylı bilgi verilecektir. Son katılım tarihi 11 Eylül’dür. 12 Eylül kazananlar açıklanacaktır. Bol şans!

Ülkemizde Suikastçi olarak 15 Eylül tarihinde vizyona girecek olan gerilim ve aksiyon filmimiz American Assassin, 14 yaşındayken ailesini trajik bir trafik kazasında kaybeden Mitch’in ilginç hayatını konu alıyor. Mitch, kız arkadaşını Katrina’yı 23 yaşındayken evlenme teklif ettiği gün, bir grup terörist yüzünden silahlı saldırıda kaybeder. Bu olayın ardından intikam yemini eder ve CIA Genel Müdür Yardımcısı Irene Kennedy tarafından işe alınır. Devamında ise Irene Kennedy, Mitch’in eğitilmesi gerektiğini düşünür ve onu Soğuk Savaş gazisi Stan Hurley’i görevlendirir. İkili, çeşitli hedeflere saldırılar düzenlemeye başlarlar. Ancak yaptıkları araştırmalar sonucunda, bir ajanın Orta Doğu’da 3. Dünya Savaşı’nı başlatmak istediğini keşfederler ve olaylar bundan sonra iyice karışır.

Filmin başrollerinde; Dylan O’Brien, Michael Keaton, Taylor Kitsch, Scott Adkins, Shiva Negar, Sanaa Lathan gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Michael Cuesta oturuyor.

Annabelle: Kötülüğün Doğuşu Filmini İzledik ve Yorumladık