Transformers 5: Son Şövalye Filminin Özel Ön Gösterim Yarışması!

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Sinema
1.7K
0

Ülkemizde 23 Haziran tarihinde vizyona girecek olan Transformers 5: Son Şövalye filmini herkesten önce izleme şansına sahip olmak ister misiniz? 10 kişiye 2 kişilik bilet hediye ediyoruz!

Kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit.

  • Facebook sayfamızdaki iletiyi yani “burayı” beğenin
  • #Karikocagaming ve #TransformersFilmi hashtag’ini kullanarak, “herkese açık” bir şekilde profilinizde paylaşın.

Ön gösterim İstanbul Asya yakasında, 22 Haziran Perşembe akşamı gerçekleşecektir. Kazanan arkadaşlarımıza detaylı bilgi verilecektir. Son katılım tarihi 20 Haziran’dır. 21 Haziran kazananlar açıklanacaktır. Bol şans!

Son Şövalye, Transformers serisinin özündeki efsaneleri paramparça ediyor ve kahraman olmanın anlamını yeninden tanımlıyor. İnsanlar ve Transformerlar savaşta, Optimus Prime gitmiş. Geleceğimizi kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyamızı kurtarmak Cade Yeager (Mark Wahlberg); Bumblebee; bir İngiliz lordu (Sör Anthony Hopkins) ve bir Oxford profesöründen (Laura Haddock) oluşan beklenmedik bir ittifaka düşüyor.

Herkesin hayatında fark yaratması istenen bir an gelir. Transformers 5: Son Şövalye’de avlananlar kahraman olacak. Kahramanlar kötüler olacak. Yalnızca bir dünya ayakta kalacak: ya onlarınki ya da bizimki.

Mumya Filmi İncelemesi – Dark Universe’ün İlk Kahramanı Ahmanet