Yugioh Starter Deck Link Strike 2017 – Yeni Summon, Kurallar ve Fazlası

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Anime - MangaKültür Sanat
809
0

Yeni Yugioh destesi demek, bazılarımız için sıkıntılı bir durum. Özellikle yeni canavarlar, kurallar ve karakterlerle, işin heyecanı daha fazla artıyor. Heyecan artıyor artmasına ancak eski kartlarımız ister istemez, kenarda kalıyor. Tabii ki kart oyunlarını takip edenler, bu hissiyatı uzun zamandır yaşıyorlar ve doğal olarak yenilikler, cebimizi biraz zorlasa da yaşattığı deneyim, cüzdanımızı birkaç dakika sonra unutturuyor.

Maceramıza devam edeceğimiz yeni durağımız, Yugioh Starter Deck Link Strike. Yugioh’nun gizemli dünyasında farklı desteleri açarken devam eden video serimiz, bu sefer Link canavarlarını misafir ediyor. Kurallar biraz değişti ve Link canavarlarının özelliklerine alışmak da önemli. Starter Deck Link Strike içerisinde 43 adet kart mevcut. Bunlardan 38 tanesi sıradan kartlar, 2 tanesi ultra nadir kart, 3 tanesi süper nadir kart. Kartların dışında 1 adet yeni başlayanlar için rehber niteliğinde açıklayıcı kitapçık ve güncel oyun mati de desteyle beraber geliyor.

GIVEAWAY //Konami YGO Yürkiye dağıtıcısı olan ve birçok farklı YGO ürününe de ulaşmamızı sağlayan Pegasus’un katkılarıyla #Yugioh Battle Pack kazanmak için bu linki takip edin.

Açıyoruz Bak Kutuyu!