PS4 Sahiplerinin Kaçırmaması Gereken 25 Oyun

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Listeler
4K
0

Dark Souls 3

Dark Souls serisi olur da Dark Souls 3 olmaz mı? Serinin hayranıysanız, PS4’te sahip olmanız gereken oyunlardan biri olan Dark Souls 3, hikayesine kaldığı yerden devam ediyor. Daha korkutucu yaratıklar, daha zorlu boss’larla çevrili oyunda, zamanın nasıl geçtiğini anlamak imkansız. Zorluk mu? Aradığınız isim kesinlikle Dark Souls 3.

Guilty Gear Xrd Sign

Guilty Gear serisi, kendi halinde oldukça popülerdir. Hatta biraz niş bir kitleye hitap ettiği düşünülüyor. HD grafiklerle tekrar hayat buran serinin yeni ismi Guilty Gear Xrd Sign, Unreal Engine 3 teknolojisiyle geliştirildi. Kendi tarzında grafikleriyle ve anime tadındaki ara sahneleriyle sevilen dövüş oyunu Guilty Gear Xrd Sign’ı denemek isteyebilirsiniz.

Transistor

Basiton’ı yaratan ekibin sevilen isimlerinden biri olan Transistor, PC’de olduğu kadar konsolda da eğlencelidir. Noir tarzındaki bakış açısı ve harika müziği ile öne çıkan oyun, bizi Red isimli güzeller güzeli bir kadın karakterle tanıştırıyor. Kaynağı belli olmayan benzersiz bir silahın kontrolünü alan Red, stratejik planlamaları isteyen bir oyun.

Diablo 3: Ultimate Evil Edition

PC için yaratılmış ancak konsol dinamikleriyle yeniden yapılandırılmış bir oyunu hiç denediniz mi? Cevap hayır ise Diablo 3: Ultimate Evil Edition size göre demektir. Blizzard’ın efsane ismi Diablo’nun son oyunu Diablo 3: Ultimate Evil Edition ile birlikte Reaper of Souls ek paketine de kavuşuyoruz. Konsolda daha farklı kontrollere sahip olan Diablo 3: Ultimate Evil Edition, Barbarian, Crusader veya Wizard gibi karakterleri öne çıkartıyor.

Life Is Strange

Macera oyunlarını sevenlerin dilinden düşürmediği isim Life Is Strange, seçimleri konusunda canımızı bir hayli yakıyor. Kendinizi dizi programını takip ediyormuşsunuz gibi hissettiğiniz oyun, müzikleriyle de kalbinizi çalacağı kesin.