PS4 Sahiplerinin Kaçırmaması Gereken 25 Oyun

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Listeler
4.6K
0

Overwatch

Konsolda FPS seviyorsanız ve Blizzard’ın yapımlarına da hayransanız, Overwatch’u denemeliniz. PS4 sahibi iseniz zaten kaçırılmaması gereken oyunlardan biridir. Tabii FPS kontrollerine alışmanız zaman alabilir. MOBA stiliyle öne çıkan oyunumuz, online olarak oynanabiliniyor.

Inside

Limbo kadar ilginç bir güzelliği sahip olan Inside, animasyon filmi izlemekten farksız. Bulmaca platform türününe olan yakınlığınız varsa Inside’ı denemelisiniz. Kontrolleri konsolda oldukça rahat olan oyunumuz, 2D grafiklere sahip. Tıpkı Dark Souls 3 gibi muhtemelen oldukça fazla öleceksiniz ancak pes etmemenizi öneririz.

Axiom Verge

Metroidvania oyunlarını seviyorsanız Axiom Verge denenmesi gerekenler arasındadır. Side scrolling macera türündeki oyunumuz, Trace isimli karakterimize hayat veriyor. Bir laboratuvar kazası sonrasında kendisini uzaylıların dünyasında bulan karakterimizi hayatta tutmak için ilginç silahları kullanıyoruz. Oyundaki her şeyi iyice kontrol etmeyi ve her köşeyi gezmeyi unutmayın.

I Expect You to Die

İçimizde bir yerde hepimiz gizli ajan olmak isteriz. En azından çoğumuz. I Expect You to Die, size bu deneyimi yaşatıyor. Ek olarak telekinetik güçlere sahip olduğumuz oyunda, VR deneyimi yaşıyoruz. Gizli ajan olarak güçler kazandıkça, farklı görevlere atanıyoruz.

Yakuza 0

Yakuza 0, PS4’teki en başarılı açık dünya oyunlarından biridir. Kendimizi güçlendirmek için yan işler kurabilir, Kiryu ve Majima olarak farklı oynanışlara yelken açabiliriz. Muhteşem açık dünyasının yanında hikayeye kısa sürede alışıyor ve hatta bir Yakuza dövmesi yaptırmaya bile kalkabiliyorsunuz.

Çok İyi Düşünülmüş Ancak Çöp Olmuş 9 Oyun