Tekken 7’nin En Sağlam 10 Karakteri

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Listeler
19.8K
0

Tekken, oyuncuların dilinden düşmeyen dövüş oyunlarından biridir. Bazılarımız için rastgele tuşlar dans eder, bazılarımıza göre ise doğru zamanda, doğru hareketleri kullanmak önemlidir. Özünde hemen hemen çoğumuz, bu oyunu bir yerlerde denedik ve şimdi de sıra Tekken 7’de.

Tekken 7’nin öne çıkan en sağlam 10 karakterini bir araya getirdik. İsim listesini arttırmak isteyenleri yorum kısmına bekliyoruz.

Kaynak: twinfinite

Tekken 7’nin öne çıkan en sağlam 10 karakterini bir araya getirdik. İsim listesini arttırmak isteyenleri yorum kısmına bekliyoruz.

2 / 10

Hwoarang

Yumruk konusunda Steve başarılı ise onun tam zıttı da kesinlikle Hwoarang’dir. İlk olarak Tekken 3'te karşımıza çıkan karizmatik karakterimiz, tekmelerini mükemmel kullanır. Baek Doo San’ın öğrencisi olan Hwoarang, Steve'in bacaklarının zayıflığının tam zıttı olabilir ancak yumruk vuruşları da fena değildir. Hwoarang'ın en önemli özelliği ise tekmeleriyle ufak vuruşları, hızlı gerçekleştirmesidir ve üstelik bunları, rakibi kandırmak için de kullanabilirsiniz. İşin daha çirkin yanı ise Hwoarang, tekmelerini kullanırken uzak veya yakın mesafeye göre daha fazla hasar verebilir. Hwoarang’ı kontrol etme konusunda başarılı olmak istiyorsanız, tekmelerinin bütün kombolarını ezberlemeniz gerek.