Sporcuların Yeni Akıllı Antrenman Arkadaşı: Fitbit Ionic adidas Edition

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Teknoloji
432
0

Fitbit, “Fitbit Ionic: adidas edition” akıllı saatinin duyurusunu yaptı. Fitbit ve adidas işbirliğinin bir sonucu olan Fitbit Ionic: adidas edition, Ionic’in hafif tasarımını adidas saat kadranı ve yüzmeye uygun spor bandıyla birleştiriyor. Beş güne varan pil ömrü, teknoloji harikası GPS’i, kalp atışı ve egzersiz izleme gibi sağlık ve fitness özelliklerine sahip olan Fitbit Ionic: adidas edition, her seviyedeki sporcunun akıllı antrenman arkadaşı oluyor.

Fitbit Ionic: adidas edition, her seviyedeki sporcuya performanslarını artırmaları için yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra Fitbit Ionic: adidas edition, adidas’ın performans uzmanlarıyla birlikte tasarlanan ve form, güç ve hızı artırmayı amaçlayan altı farklı antrenmana sahip adidas Train uygulaması üzerinden benzersiz bir adidas antrenörlük deneyimi sunuyor.

Fitbit Ionic: adidas edition’ın diğer benzersiz özellikleri arasında şunlar yer alıyor:

  • Mürekkep Mavisi ve Buz Grisi renklerde özel iki renkle hava alabilen spor bandı ve Gümüş Grisi alüminyum kasa
  • İkonik yarış göğüslüğünden esinlenen, dört renge sahip adidas tasarımlı saat kordonu

Fitbit Ionic: adidas edition’da bulunan adidas Train uygulamasındaki altı farklı koşu antrenmanı, her türlü antrenman programını tamamlayıcı olacak şekilde kardiyo, güç ve esnekliği geliştirmeye yardımcı olmayı amaçlıyor. Bu antrenmanların her biri, adidas performans uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından özenle hazırlanıyor ve koşucu ile sporcuların genel performans hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olduğu tespit edilen temel hareketlere odaklanıyor.

Fitbit Ionic: adidas edition’a özel adidas Train uygulaması, kullanıcılara adım adım koçluk yaparak antrenman süresince rehberlik ediyor ve hareketleri doğru yapmalarını sağlıyor. Her an erişilebilir olan bu antrenmanlar, her zaman, her yerde yapılabiliyor. Kullanıcının kendine özel antrenman rutinine uygun bir şekilde dahil edebildiği bu adidas antrenmanları arasında şunlar bulunuyor:

  • Dinamik Isınma: Vücut sıcaklığını artırmayı ve vücudun antrenmana hazırlanmasını sağlar (5 dk.)
  • Güç ve Sürat: Vücudu daha elastik, güçlü ve etkili olmaya alıştırır (10 dk.)
  • Metabolik: Hızınızı artırmanızı ve metabolizmanızı güçlendirmenizi sağlar (15 dk.)
  • Koşu Aktivasyonu: Kalça, göbek ve omuz dengesini güçlendirir (5 dk.)
  • Güçlü Adımlar: Koşu boyunca güç toplamayı sağlar (10 dk.)
  • Koşu Sonrası Esneme: Hızlı ve kolay soğuma – esneme hareketleriyle doğru bir şekilde toparlanmanızı sağlar (5 dk.)

Fitbit Ionic: adidas edition 19 Mart’tan itibaren perakende satış mağazalarında.

Fitbit Ionic: adidas edition, ilk olarak 28 Şubat’tan itibaren Fitbit.com ve bazı perakende satış sitelerinde 349.95 Euro fiyatla ön satışa çıkacak. Fitbit’in teknoloji harikası ürünü 19 Mart 2018’den itibaren dünya genelindeki mağazalarda yerini alacak. Fitbit Ionic: adidas edition, özel iki tonlu, Mürekkep Mavisi ve Buz Grisi renkli, yüzmeye uygun ve spor aktiviteleri için hava alabilen spor bantlarıyla geliyor. Klasik bant ve Horween deri şerit gibi mevcut Ionic aksesuarları, Fitbit Ionic: adidas edition’la da kullanılabiliyor.

Decathlon’un Bluetoothlu Koşu Beresiyle Kablosuz Müzik Keyfi