Gamescom 2019

Ubisoft’un Gamescom 2019 Duyuruları

0

Gamescom heyecanı bitti bitmesine ancak gelen duyuruların ardı arkası kesilmiyor. İşte Ubisoft’un Gamescom 2019’da oyunculara sunduğu sürprizler, yeni fragmanlar ve son detaylar.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Gamescom’un en dikkat çeken isimlerinden Ghost Recon Breakpoint, bu sefer PvP odaklı temaya sahipti. Tanıtılan Ghost War modunda 4v4 olarak takımlar halinde kapışan oyuncular, yeteneklerini sergilediler. Seçenekler arasında Assault, Panther, Sharpshooter ve Medic yer alıyordu. Belli role bürünüyor ve takım halinde savaşırken, karşı takımı savaş alanında yok etmeye çalışıyorsunuz. 

Oyun, 4 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak. Betasına dalmak isterseniz 5 – 8 Eylül arasını takvimlerinize işaretleyin.

Trials Rising Crash & Sunburn

Trials Rising, ikinci büyük ek paketi olan Trials Rising Crash & Sunburn’ün 10 Eylül tarihinde piyasaya çıkacağını duyurdu ve yeni fragmanını da yayınladı.

Crash & Sunburn, oyunculara Amazon yağmur ormanlarını geçmek için ekvatorun altındaki bir yolculuğa çıkarıyor, Inca harabelerine hayran kalıyor, safari keşfine çıkıyor ve Güney Amerika, Afrika, Avustralya ve Antarktika’daki 37 yeni pist ile Antarktika’yı keşfediyoruz.

 

Anno 1800

Ubisoft, başarılı şehir binaları ve stratejik franchise’ın en son ismi olan Anno 1800’ün, 26 Ağustos tarihine kadar PC’de Gamescom 2019 onuruna ücretsiz oynayabileceğini açıkladı.

Ek olarak Ubisoft, oyunun ikinci DLC’si olan Botanica’nın da 10 Eylül’de piyasaya çıkacağını açıkladı.

The Settlers

Ubisoft, The Settlers’ın 2020’de PC’de yayınlanacağını ve Glory kazanma stratejisinin yanı sıra yepyeni oyun özellikleri hakkında daha fazla bilgi vereceğini açıkladı.

Franchise’ın yaratıcısı Volker Wertich tarafından yönetilen ve oyunun en son sürümü olan Ubisoft Düsseldorf tarafından geliştirilen The Settlers, modern unsurlarını yepyeni özellikler ve oyun sistemleri ile birleştiriyor. Oyunu Uplay ve Epic Games Store üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

 

Oninaki, Switch, PS4 ve Steam Platformlarına Çıktı
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da Yeni Oyuncu Ürünlerini Tanıttı

  Previous article

  HyperX’ten FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB Bellekler

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.