Haberler

The Order: 1886 ile Alternatif Bir Geçmişe Yolculuk

0

Sony’nin sadece PlayStation 4 için sunduğu, Victoria dönemi Londra’sına farklı bir yorum getiren yeni oyunu The Order: 1886 oyun tutkunlarına bitmesini istemeyecekleri bir maceranın kapılarını aralıyor. Online ön satışına yeni başlanan oyunla birlikte, oyun keyfini daha da artıracak Knight’s Endurance DLC Paketi hediye ediliyor.

PlayStation 4 için geliştirilen, efsaneler ve teknolojinin bir arada var olduğu Victoria dönemi Londra’sının eşsiz bir vizyonunu sunarak tarihi yeniden yazan yepyeni ve heyecan verici oyun The Order: 1886’nın ön siparişle satışına başlandı. Ünlü oyun geliştirici Ready At Dawn tarafından yaratılan, oyun tutkunlarının kendilerini kaptıracağı aksiyon – macera oyunu olan The Order: 1886, temelini tarihe kaydedilmiş gerçek yer, olay ve karakterlerden alıyor.

Sony Center, D&R, Overgame ve Mediamarkt’ta 199 TL fiyatıyla online ön satışına başlanan ve pek yakında Teknosa mağazalarında da temin edilebilecek olan The Order: 1886’da, oyuncular seçkin bir şövalye tarikatının üyesi olarak, tarihin akışını ilelebet belirleyecek yüzyıllar boyu süren bir savaşa katılıyor ve oyun içinde ilerledikçe, bir komployu ortaya çıkarmak için çaba gösteriyorlar. Maceraya atılmak için sabırsızlanan oyun tutkunlarına, ön sipariş hediyesi olarak Knight’s Endurance DLC Paketi hediye ediliyor. Paket, oyuncunun gücünü artıran sınırsız Blackwater kaynağı ile yaraları iyileştiren ve kendini otomatik olarak yenileyen Blacksight göstergesi ile düşmanları ölümcül bir infazla ortadan kaldırmayı sağlayan Desert Khaki İnfiltrasyon arazi üniformasını içeriyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

ADATA UV130 Artık Daha Hızlı

Previous article

Bing’den 2015 Trendleri!

Next article

You may also like

More in Haberler