Haberler

Rainbow Six: Siege Yıl 5 Sezon 3 ile Gelen Yenilikler

0

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 5. Yıl: Shadow Legacy Operasyonunun tüm detaylarını duyurdu. Bu yeni Operasyon, Splinter Cell serisinden Sam “Zero” Fisher’ı yeni bir oynanabilir Operatör olarak tanıtıyor, ayrıca tamamen elden geçirilmiş Köşk haritasını ve ek oyun özelliklerini sunuyor.

Shadow Legacy Operasyonunda oyuncular, Sam Fisher’ı çift yöne matkaplı bir kamera olan yeni Argus Fırlatıcı cihazı ile donatılmış, Zero adlı bir Saldıran olarak yeniden keşfedebilecekler. Kameralar, yumuşak veya güçlendirilmiş duvarları, pencereleri ve kapakları delmek veya herhangi bir yüzeye yapıştırmak için fırlatılabilir. Saldıran, kameraya girdikten sonra duvarın arkasını görmek için kameranın görüşünü diğer tarafa çevirebilir. Her kamera, Savunanlara hasar vermek veya cihazları yok etmek için kullanılabilen bir lazer şarjı ile donatılmıştır. Sam Fisher ayrıca eşsiz silahı SC3000K ve yakın dövüş silahı Karambit ile geliyor.

Oyuncular, Sam Fisher’a ek olarak, elden geçirilip yeniden tasarlanmış Köşk haritasını keşfedebilecekler. Geliştirme ekibi, birinci ve ikinci katları iyileştirdi ve diğer özelliklerin yanı sıra çatıda artık bir yandan diğer yana geçilebilir. Bu yenileme çalışmasının ana odağı hedefler olmuştur, bunun için bodruma rotasyonu iyileştirmek için bir koridor eklenmiştir ve yemek odasındaki kupa alanı yenilenmiştir.

Bu yeni sezonun yanı sıra Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in platforma bağlı olarak 27 Ağustos’tan 4 Eylül’e kadar ücretsiz oynanabileceğini açıkladı. İlgilenen oyuncular, tüm haritalara, oyun modlarına ve 20 ana Operatöre anında erişim ile tüm platformlarda Rainbow Six Siege topluluğundaki 60 milyondan fazla oyuncuya katılabilirler.

Bu ücretsiz haftanın öncesinde Ubisoft, oyuncuların yeni takım arkadaşlarıyla dillerine, oyun tarzlarına ve genel oyun alışkanlıklarına göre eşleşmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir mobil ve masaüstü web uygulaması olan SquadFinder’ın çıkışını da duyurdu.

İlave oyun güncellemeleri aşağıdaki gibidir:

 • Ping 2.0
 • Harita Engellemesi
 • Yeni ikincil cihaz: Uzaktan Sert Patlatıcı
 • Yeni Optikler ve Nişangah Renkleri
 • Yeni Güçlendirme Havuzu

Shadow Legacy Operasyonu için Test Sunucusu 17 Ağustos’ta açılacak.

 

Doom Eternal Dünya Rekoru, Kaspersky Oyun Modu Açıkken Kırıldı
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Doom Eternal Dünya Rekoru, Kaspersky Oyun Modu Açıkken Kırıldı

  Previous article

  Hearthstone Scholomance Academy İnceleme

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler