Haberler

Tekken 7 PC, XBOX One ve PS4’e Geliyor

0

Dünya çapında 45 milyondan fazla satan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan TEKKEN serisi 20 yılı aşkın geçmişiyle tüm zamanların en sevilen serilerinden biri. BANDAI NAMCO Entertainment ve BANDAI NAMCO Studios TEKKEN 7 ile yeni bir sayfa açacak ve oyunun sevilen karakteristiğine ek olarak bugüne kadar görülmüş en geniş hareket listesi, yeni geliştirmeler ve özelliklerle birlikte gelecek.

Daha önceden açıklandığı gibi TEKKEN 7 30’dan fazla karakter içerecek (yepyeni olanlar dahil) ve bunların arasında dikkat çeken bir isim de var: Street Fighter-serisinden Akuma! Shotokan-stili hareketleriyle ünlü olan iblisin, Heihachi’nin eşi Kazumi’ye yakınlığı ortaya çıkmıştı. Bu ek bilgi ile oyuncularMishima ailesinin hikayesinin nasıl sonuçlandığını öğrenebilecekler!

Mishima Zaibatsu ve G Corporation arasındaki kan davasına ilk kez Unreal Engine 4 güç verecek. BANDAI NAMCO Studios bu hamle ile oynanışa yedirilmiş göz alıcı sinematikler eşliğinde oyunculara birbirinden sıkı dövüş anları yaşatabilecek.

TEKKEN inanılmaz oynanış mekaniklerine ek olarak hikayesi ile tanınan bir seri. TEKKEN 7 ile oyuncular bu efsanenin epik sonucunu öğrenebilecekler. BANDAI NAMCO Studios tüm büyük platformlardaki oyuncular için yüksek kaliteli bir oyun sunmak için en yeni teknolojileri kullanıyor: PC, Xbox One ve PlayStation®4. Unutmayın: ister Tekken 7’de, ister gerçek hayatta olsun, tüm dövüşler kişiseldir! Arenaya çıkmaya hazır olun.” Delphine Janczak, BANDAI NAMCO Entertainment Europe Marka Müdürü

Oyuncular 2017’nin ilk aylarından itibaren PlayStation 4, Xbox One ve PC’de TEKKEN 7 ile dövüş oyunlarının yeni neslini tecrübe edebilecekler ve yenilikçi ve dengeli mekanikler eşliğinde dövüşebilecekler. Güç, her şeydir!

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Radeon RX Serisinin Yeni Üyeleri Duyuruldu

Previous article

HyperX’ten Xbox One’a Özel Kulaklık: CloudX

Next article

You may also like

More in Haberler