Teknoloji

HyperX Predator DDR4 Geliyor!

0

HyperX, düşük voltajda yüksek performans sağlayan HyperX Predator DDR4 belleğini duyurdu. HyperX’in yeni DDR4 belleği, yeni nesil PC tutkunları ve oyunculara düşük voltajda yüksek performans imkanını 2133MHz ila 3000MHz frekansları arasında sunuyor.

Dünyanın lider bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology’nin iştiraklerinden HyperX, düşük voltajda yüksek performans sağlayan HyperX Predator DDR4 belleğini duyurdu. Bu ay içerisinde sevkiyatına başlanacak olan HyperX Predator DDR4 belleği, özellikle yeni nesil Intel® X99 çipseti ve Haswell-E işlemci için tasarlandı.

Yüksek frekans, düşük voltaj ve agresif CAS gecikmesinin uyumlu bir kombinasyonu olan HyperX Predator DDR4 bellek kiti, kullanıcılara pazardaki en hızlı çözümlerden birini sunuyor. HyperX Predator DDR4 bellek kiti, 16 GB’lık dörtlü kitler halinde 1.2 V’dan başlayarak yüksek frekans hızlarından 2133MHz ila 3000MHz arasında bulunabiliyor.

Her daim olası en yüksek performansı düşleyen yeni nesil PC tutkunları için Predator DDR4’ü sunmaktan dolayı çok heyecanlı olduklarını belirten HyperX Bölümü Başkanı Lawrence Yang sözlerine şöyle devam etti: “HyperX olarak oyun camiasını ve eSpor’u destekleyerek, oyuncu ekipmanları sektörünün güvenilir lider firması konumumuzu sürdürmeyi hedefliyoruz.”

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Football Manager Belgeseli Geliyor

Previous article

ViewSonic’ten Profesyonellere Özel Monitör

Next article

You may also like

More in Teknoloji