Teknoloji

HyperX Yeni Ürünlerle Geliyor

0

Bellek ürünlerinde bağımsız dünya lideri olan KingstonTechnology Co. Inc bünyesinde faaliyet gösteren HyperX®, HyperXCloud II Gaming Head Set’ini duyurdu. Nakliyatı başlayan HyperXCloud II, yeni tasarım ürünü, 7.1 Virtual Surround USB ses kartı yanı sıra, ödül kazanan HyperXCloud Gaming Head Set’inin tüm harika özelliklerini içeriyor.

Tamamen HyperX ses mühendisleri tarafından tasarlanan arkadan aydınlatmalı LED sesli kontrol cihazı, yazılım gerektirmeyen donanım tabanlı 7.1 Virtual Surround sesi, mikrofon ve ses ayarından bağımsız tutarak sunuyor. Oyunseverler7.1 Virtual Surround Sound teknolojisini kolayca tek bir tuşa basarak açabilir ve yedi konumlanmış hoparlör ile artırılan oyun tecrübesi yaşayabilir. PC ve Mac’de ses ve konuşmaları güçlendirmek için USB’den güç alan HyperXCloud II aynı zamanda PS4 ve Xbox One için 3.5mm’lik stereo kablo uyumlu.

Ses kapatma fonksiyonuyla dijital yeteneği artırılan mikrofon, USB ses kartı aracılığıyla otomatik kazanç ayarı ve yansıma önleyici özellik sunuyor. TeamSpeak tarafından onaylanan ve Skype ile uyumlu olan HyperXCloud II, net ses kalitesini, oyun seslerini artırırken, arka plan gürültüsünü azaltıyor.

HyperX aynı zamanda ikinci Mouse Pad’i olan HyperX FURY Pro Gaming Mouse Pad’i de sundu. Kumaş ve dolgu malzemesi ile üretilen HyperX FURY Mouse Pad, optimum hassasiyet, konfor ve denge sağlıyor. Dört boyut seçeneğiyle sunulan HyperX FURY Mouse Pad, her türlü oyunseverin çevresine uyum gösterecek şekilde taşınabilir ve dayanıklı olarak üretildi.

HyperX Müdürü LawranceYang, “HyperX aksesuarları serisini yeni Cloud II ve FURY Mouse Pad ile genişletmekten heyecan duyuyoruz” ifadesini kullandı. Yang, “Artık oyunseverlere7.1 Virtual Surround ses teknolojisi içeren orijinal HyperXCloud konforu ve stiliyle sunabiliriz. İki yeni ürün oyunseverlere harika ses kalitesi ve kontrol imkanı sunarak sürükleyici bir oyun tecrübesi yaşatacak” dedi.

KingstonTechnology’nin yüksek performanslı ürün birimi olan HyperX, yüksek hızlı DDR4 ve DDR3 bellekleri, USB Flash bellekleri ve oyun aksesuarları geliştiriyor. Oyunseverleri ve teknoloji meraklılarını hedefleyen HyperX, dünya çapında kalitesi, performansı ve yenilikçiliğiyle biliniyor. eSpor’a destek veren HyperX, küresel alanda 20’den fazla takıma sponsorluk desteği verdiği gibi Intel Extreme Masters’ın ana sponsoru olarak biliniyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

ESET: Para İstiyorsa, Aşk Yoktur!

Previous article

PlayStation Plus’a Hafta Sonu Ücretsiz Erişim Hakkı

Next article

You may also like

More in Teknoloji