Yaşam

Aprilia Tutkusu Zirve Yaptı!

0

Piaggio Group bünyesindeki Aprilia, Türkiye’deki kullanıcılarını Uludağ’da düzenlenen renkli etkinlikte bir araya getirdi. Dünya çapındaki yarışlarda geliştirilen deneyimi gündelik kullanıma uyarlayan Aprilla’nın Türkiye’de de kullanıcı sayısı hıza artıyor. Bir tutku haline gelen Aprilla, 22-23 Ağustos’ta gerçekleşen organizasyonla kullanıcılarına farklı bir deneyim yaşattı. Aprilia’nın Türkiye distribütörü Ferco Motor ev sahipliğinde yapılan ve yoğun ilgi gören kampa birçok macera tutkunu katıldı.

Aprilia kullanıcılarını ilk kez bir araya getiren etkinlikte, Uludağ’da kurulan kamp alanında motor sporu severler, eğlenceli saatler geçirdi. Aprilia’nın dünya çapındaki yarışlarda kazandığı başarılar, mangal ateşi başında yenen keyifli akşam yemeğinin sohbet konusu oldu. Dağ havasında enfes lezzetler eşliğinde yapılan pazar kahvaltısı ise katılımcılara enerji kaynağı oldu.

Kampa katılanlar doğa ile baş başa vakit geçirmenin tadını çıkarmanın yanı sıra güzel bir sürprizle de karşılaştılar. Aprilia’nın yeni modeli Caponord Rally de Uludağ’da tanıtıldı ve özellikleri hakkında bilgi verildi. Katılımcılar yeni modeli deneyimleme şansı da buldu.

Aprilia 54 dünya şampiyonluğu ile (MotoGP’de 38; Superbike’da 7 ve off road kategorilerde 9) motosiklet yarışlarında tüm dünyadaki en başarılı markalarda biri. Aprilia ve diğer tarih markaları Moto Guzzi, Gilera ve Derbi sayesinde muazzam kupa koleksiyonunda halihazırda 104 dünya şampiyonluğu bulunan Piaggio Group, Avrupa’daki en şöhretli motosiklet üreticisi grup konumunda bulunuyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

WD RED PRO Şimdi 6TB Kapasitede

Previous article

Microsoft Student Partner Programı Başlıyor

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Yaşam