Troll and I, Nintendo Switch’e Geliyor ve Yeni Güncelleme de Yolda

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Haberler
547
0

Troll ve Otto’nun vahşi doğaya karşı hayatta kalmaya çalıştıkları oyun Troll and I, yeni güncellemesinin yanında Nintendo Switch için hazırlık yapıyor.

Maximum Games ve Spiral House’un yayımladığı bilgiye göre oyun, Nintendo Switch platformunda 24.99 dolar üzerinden satışa çıkacak. Ayrıca Switch için çıkış tarihi 15 Ağustos olarak açıklandı.

Oyun, 21 Temmuz tarihinde konsol ve PC platformu için güncellenecek. Bu güncellemenin oyunda büyük değişiklikler yaratacağı söyleniyor.

Oyun bizi iki inanılmaz kahramanla tanıştırıyor. Bunlardan biri güçlü Troll’ümüz, diğeri ise maceracı dostumuz Otto. Dilersek arkadaşımızla co-op olarak, dilersek tek başımıza farklı bir hikayeye daldığımız oyunda, Otto’nun rehberi olmamız gerekiyor. Kuzey ormanlarında hayatta kalmaya çalışırken, karşımıza çıkabilecek düşmanlardan mistik orklar veya acımasız avcılardan kaçmamız isteniyor.

Oyun, bu yılın Mart ayında PC, PS4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapmıştı. 21 Temmuz’da oyun, bu platformlar için güncellenecek.

Wargaming, Oyunlarında Tarihi Dunkirk Tahliyesini Anıyor