Gamescom 2019

Nintendo’nun Gamescom 2019 Duyuruları

0

Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşen Gamescom 2019 fuarının diğer sürprizlerinden bir tanesi de Nintendo’ydu. Nintendo Switch konsolonun oldukça popülerleşmeye başladığı son zamanlarda yeni oyunlara da kavuşmaya başladık. İşte Nintendo’nun 20 – 22 Ağustos tarihleri arasında Gamescom’da duyurduğu özel içerikler.

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020: Nintendo, Avrupa’da 8 Kasım tarihinde Nintendo eShop’ta piyasaya çıkacak olan oyununu duyurdu.

ASTRAL CHAIN: PlatinumGames tarafından geliştirilen oyun, 30 Ağustos tarihinde Nintendo Switch’te çıkacak.

DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition: Rol yapma oyunlarıyla aranız iyiyse muhtemelen bu isme oldukça aşinasınız. Dilerseniz piksel grafiklere geçiş yapabilir veya günümüz teknolojisinin manzarasının tadını çıkartabilirsiniz. 

Luigi’s Mansion 3: Luigi’nin rüyalarla dolu geçmesi beklenen tatili, tam bir kabusa dönüşüyor. Bu sefer yeni oynanış mekanikleri ve daha temiz grafiklerle karşılaşıyoruz.

The Legend of Zelda: Link’s Awakening: Link’in macerasını bu şekilde yeniden görmek isteyen oyuncular, oyunun 20 Eylül’de piyasaya sürülmesiyle Nintendo eShop’tan çift My Nintendo Gold Points almak için oyunu ön yükleyebilir. Nintendo eShop’ta 22 Eylül’den önce satın alan oyuncular, Nintendo eShop’ta gelecekteki satın alımlarda harcanabilecek 6,00 € değerinde Altın Puan alacaklardır.

The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition: Witcher 3 evrenini bu sefer Switch platformuna taşınıyor. Oyun çıkışı ise 15 Ekim 2019.

Gamescom 2019 katılımcıları ayrıca aşağıdaki oyunları deneyimleme şansına eriştiler:

 • Luigi’s Mansion 3
 • The Legend of Zelda: Link’s Awakening
 • Pokémon Sword & Pokémon Shield
 • Mario & Sonic at the Tokyo 2020 Olympic Games
 • The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition (CD PROJEKT RED)
 • DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition
 • LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy Deluxe Edition
 • DAEMON X MACHINA
 • Spyro Reignited Trilogy (Activision Publishing, Inc.)
 • Minecraft: Dungeons (Mojang/Microsoft)
 • Trials of Mana (SQUARE ENIX)
 • FINAL FANTASY VIII-Remastered (SQUARE ENIX)
 • Panzer Dragoon: Remake (Forever Entertainment)

Fuarın diğer sürprizlerinden biri de MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order hakkında.Oyuncular, Marvel Şövalyeleri ittifakına katılırken, Punisher, Blade, Moon Knight ve Morbius olarak bilinen kentsel tetikçilerin hayatlarına adım atacaklar. Bu oynanabilir karakterler, MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order Expansion Pass’in DLC Pack 1 paketine dahil edilecek ve 30 Eylül tarihinde bekleyenleriyle buluşacak. Oyuna aynı zamanda yeni “Gauntlet Mode” ekleniyor. Gauntlet Mode’da, dörde kadar oyuncular ödülleri kazanmak için hızlı bir şekilde art arda yoğun bir dizi kooperatif mücadelesine katılıyor.

Oyuncular, Endurance Mode’da ne kadar dayanıklı olabileceklerini öğrenebilir ve çevrimiçi sıralama tahtasında ne kadar yükseğe çıktıklarını görebilir, sonra gizemli yeni Infinity Rift’i keşfedebilirler.

Ek olarak, 30 Ağustos’ta başlayan Spider-Man, Hulk ve Captain Marvel için yeni kostümler ile oynanabilecek tüm karakterler için alternatif kıyafetler, oyuna bir dizi ücretsiz güncelleme ile eklenecek. Temmuz ayında San Diego Comic Con’da daha önce de açıklandığı gibi 30 Ağustos’ta yayımlanan oyuna, ücretsiz güncelleme, yeni oynanabilir karakterler olarak Cyclops ve Colossus’u da eklenecek.

Bandai Namco’nun Gamescom 2019 Duyuruları
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  MMD, Üç Yeni Konsol Monitörü Philips Momentum Modelini Tanıttı

  Previous article

  Monster Notebook Yeni Sezona Canavar Gibi Giriyor

  Next article

  You may also like