Gamescom 2019

Bandai Namco’nun Gamescom 2019 Duyuruları

0

Gamescom 2019 rüzgar gibi geldi, aynı hızla geçti. Eğlenceli dakikalar, lezzetli oyun duyuruları derken Bandai Namco da kendi sürprizlerini açıklamaktan geri kalmadı. İşte Bandai Namco’nun Gamescom 2019’daki özel duyuruları.

Little Nightmares II

BANDAI NAMCO Entertainment Europe olarak rahatsız edici ve titizlik dolu Little Nightmares dünyasına dönüşü simgeleyen Little Nightmares II oyununu duyurdu. Yeni fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

 

Dragon Ball Z: Kakarot

PS4, Xbox One ve PC platformlarında 2019 yılının sonlarına doğru piyasaya çıkacak olan DBZ: Kakarot, aksiyon ve RPG türlerini barındırıyor. Oyun temelinde sadece Goku (Kakarot) değil, aynı zamanda Vegeta, Gohan, Piccolo oynanabilir olacak. Bandai Namco, yeni karakterlerin de geleceğini belirtti. Her ne kadar aksiyon ve dövüş temasını ana fikir alsa da oyunda çokça yan göreve dalacak ve günlük işlerimize de odaklanacağız. Bunların arasında avlanma, balık tutma, dövüş antremanları yapma gibi mini eğlenceler yer alıyor.

Hem yeni hem de eski hayranları mutlu edecek, animenin en efsane zamanlarını tanımlayan Cell Saga da oyunda yer alacak.

 

Code Vein

4 Eylül tarihinde demosu yayınlanacak olan Code Vein, PS4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak. Oyuncular kendi karakterlerini yaratabilecek ve eğer oyunu satın alırsanız, demodaki karakterinize devam edebileceksiniz. 

Oyunun tam versiyonuna 27 Eylül tarihinde PC, Xbo One ve PS4 platformlarında ulaşabilirsiniz.

 

One Piece: Pirate Warriors 4

Bandai Namco, Gamescom’de One Piece: Pirate Warriors 4 için ilk oynanış videosunu yayınladı. Şimdilik yedi oynanabilir karakteri barındıracak olan One Piece: Pirate Warriors 4, anime takipçilerinin tanıyacağı Sanji’nin en zorlu zamanlarını konu alacak.

Luffy dışında kontrol edilebilir karakterler arasında yer alan isimler:

 • Jimbei
 • Sanji Vinsmoke
 • Ichiji Vinsmoke
 • Niji Vinsmoke
 • Yonji Vinsmoke
 • Reiju Vinsmoke

 

The Dark Pictures: Man of Medan – ‘The Anthology Begins’

İlk oyunun piyasaya sürülmesinin ardından Man of Mandan 30 Ağustos’ta, Dark Pictures Anthology’deki her oyunun arkasındaki şehir efsanelerinden yola çıkan yeni fragmanı yayınlandı.

Man of Medan’a dayanan ilk kentsel efsanemizin dayandığı hikaye, 1947’de kaybolan ve tüm mürettebatın öldüğü Hollandalı bir yük gemisi olan SS Urang Medan’dır. Man of Medan, oyuncuların oyun boyunca açıklayabileceği olayları kendilerinin yorumlamasını ister ve seçimler, tüm hikayeyi etkiler.

 

One Punch Man: A Hero Nobody Knows

Gamescom 2019’da One Punch Man: A Hero Nobody Knows için yeni oynanış fragmanı yayınlandı. Bu fragmanda Free Battle Mode ile tanışıyor ve üç kişiye kadar çıkan takım kapışmasına şahit oluyoruz.

Saitama’nın çılgın gücüne daha yakından şahitlik etmek isteyenlere özel The Hero Arrival System de tanıtıldı. Oyuncular, en güçlü kahraman olarak oynamak istiyorlarsa, bir takım kriterleri karşılaması gerekecek. Saitama’yı seçilebilir yapmak için önce iki savaşçı seçmeleri gerekecektir. Mücadele başladığında, Saitama’nın ekibi, sayısal dezavantajlara rağmen varıncaya kadar hayatta kalmak zorunda kalacak. Kombinasyonlar veya mükemmel korumalar tezgahın üzerindeki zamanı ortadan kaldırır. Caped Baldy nihayet savaşa girdiğinde, herhangi bir durumu kontrol altına alabilmek için bir yumruk yeterli olmalı.

 

SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris

Serinin hayranları yaratıcılıklarını test etme ve Kirito veya Alice için bir kostüm tasarımı hayata geçirme fırsatını bulacak. Her bölge için bir kazanan seçilecek ve fikirlerinin hayata geçeceğini göreceksiniz.

Ayrıca piyasaya sürülen SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris’in oyun için özel olarak yaratılan orijinal kahramana sahip Lycoris filmi fragmanı da yayınlandı: Medina Orthinanos

 

Tokyo Ghoul:re Call to Exist

Gamescom’da Tokyo Ghoul:re Call to Exist’in yeni fragmanı yayınlandı.

Aynı isimli popüler korku mangalarına dayanarak hayat bulan Tokyo Ghoul:re Call to Exist, franchise’ın gelen ilk video oyunu. Karakterler ise TOKYO GHOUL, TOKYO GHOUL √A ve TOKYO GHOUL:re’den olacak.

 

Tekken 7

Tekken müziklerini sevenlere güzel haber. Oyunun 20 yıllık geçmişini barındıran yüzlerce melodi artık iTunes, Spotify, Apple Music ve YouTube Music’te sizlerle. Bu da Tekken 1’den Tekken 7’ye kadar bütün soundtrack’lere ulaşabileceğiniz anlamına geliyor.

Ayrıca Tekken 7 Season Pass 3, çok yakında oyuncularla buluşacak. Yeni sezon Zafina ve Leroy Smith karakterlerine ev sahipliği yapacak.

Ubisoft’un Gamescom 2019 Duyuruları
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  HyperX’ten FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB Bellekler

  Previous article

  MMD, Üç Yeni Konsol Monitörü Philips Momentum Modelini Tanıttı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.