[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

KarıKoca Gaming nedir?

KarıKoca Gaming 2014’ün Şubat ayında İlker Karaş ve Ceyda Doğan Karaş’ın ortak fikri olarak ortaya çıkmış bir projedir. Gamer bir çiftin bakış açısıyla sosyal hayat ve teknoloji odak alınmaktadır. Hayatının her evresinde mutlaka oyunlarla iç içe olan insanların merak edeceği konulara ve içeriklere doğrudan odaklanacak, aranılan bilgiyi almak istedikleri jargonda temin edebilecekleri bir nokta olarak bulabilecekler.

Çalışma şekli olarak video oyunları ve teknolojik ekipmanlar için içerik videoları, yazılı / videolu incelemeler, canlı yayınlar ve özel makaleler üzerinden yürüyecek olan KarıKoca Gaming, oyuncuların sıkça takip ettiği konu başlıklarını da bünyesinde barındıracaktır.

 

KarıKoca Gaming web sitesinde dijital oyun indirimlerinden oyuncu kitlenin ilgilenmek isteyeceği kültür sanat haberlerine, spor & elektronik spor haberlerinden içinde bulunduğumuz ve merak ettiğimiz teknolojik gelişmelere, dijital ürünlere ve hayata dair bir çok konuyu inceleyecek, sosyal oyun bilincini ve oyun kültürünü çeşitlendirerek takipçilerine sunacaktır. Kimi zaman gözden kaçan filmleri oyuncularla paylaşacak, kimi zaman da eski bir albümü ya da yeni çıkmış bir sanatçıyı oyuncu gözünden değerlendirecektir.

KarıKoca Gaming TV ile oyuncu hayatına bakış

“Oyuncunun hayatı” kalıbının bir ileri adımı olan “evli oyuncuların yaşam tarzı” kalıbını insanlarla tanıştırarak oyun kültürünün insanların hayatındaki bir tabu ya da engel niteliğinden çok birleştirici ve sosyalleştirici anlamına her defasında dikkat çekecektir. Oyun kültürünün bir alt kültür ya da ikinci planda kalan bir akım olmadığını, hayatın her köşesinde karşılaşabildiğiniz ve hayatın merkezindeki bir eğlence anlayışı olduğunu da takipçilerine sunacaktır.
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”blog”][/vc_column][/vc_row]