Teknoloji

HyperX’ten FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB Bellekler

0

Kingston Technology Inc’in oyunculara yönelik bölümü olan HyperX, FURY DDR4 RGB modelini ve FURY DDR4 serisinin yeni tasarımını duyurdu.

Yeni bellek kitleri otomatik Plug N Play1 hız aşırtma işleviyle birlikte geliyor. HyperX, hızlı ve yüksek performans sunan belleklere ihtiyaç duyan kullanıcılar için seriye 64 GB 3466 MHz’e kadar uzanan 3 model ekliyor.

Intel ve AMD’nin en yeni platformlarıyla uyumlu, uygun fiyatlı ve yüksek performanslı yeni FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB modelleri; standart DDR4 1,2 V ayarlarında otomatik hız aşırtma imkanı sunan Plug N Play3 özelliğine sahip. Yeni FURY modellerinde ayrıca, Intel’in en yeni platformu için optimize edilmiş Intel XMP’ye hazır profiller yer alıyor.

HyperX FURY DDR4 RGB, akıcı RGB aydınlatma efektlerine2 sahip bir LED çubuğuyla donatılıyor. HyperX Infrared Sync’ten yararlanan üründe modüller kablosuz olarak senkronize olabiliyor. Bellek, anakart üreticilerinin ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion ve MSI Mystic Light Sync gibi aydınlatma kontrol yazılımlarıyla uyumlu çalışıyor. Yazılım ve anakart uyumu hakkında ek bilgiler ilgili iş ortaklarının web sitelerinde bulunabiliyor.

HyperX FURY DDR4, düşük CL15-CL16 bekleme süreleri ve yüksek frekanslarla oyunculara avantaj sağlıyor. FURY DDR4 RGB, 8 GB ve 16 GB kapasiteli tek modüller ve 16 GB, 32 GB ve 64 GB kapasiteli ikili ve dörtlü kitler halinde bulunuyor.

Hız için fabrikada yapılan testlerden yüzde yüz oranında geçen, güvenilir FURY DDR4 bellekler üstün performans ve dayanıklılık sunuyor.

HyperX, “We’re All Gamers” sloganını ciddiye alıyor. PC’de, mobil cihazlarda veya konsolda, arada sırada oyun oynayan biri ya da profesyonel bir oyuncu olsun; tasarlanan her bir oyuncu kulaklığı, klavye, mouse, mousepad veya bellek modülü ile beklentileri aşmayı hedefliyor.

Bulunabilirlik

HyperX PnP bellekler, çoğu DDR sisteminde üreticinin sistem BIOS’unda izin verdiği en yüksek hızda çalışabilir. PnP özelliği, üreticinin BIOS’ta izin verdiği sistem bellek hızını artıramaz. AMD Ryzen sistemleri, FURY kullanıldığında JEDEC varsayılan hızda/gecikme süresiyle açılır. Fabrika hız aşırtma hızını etkinleştirmek için BIOS’ta Profile 1 seçilmelidir.

Aydınlatma HyerX NGENUITY yazılımıyla veya anakartın RGB kontrol yazılımıyla özelleştirilebilir. Üçüncü taraf yazılımıyla RGB özelleştirme desteği değişiklik gösterebilir.

Plug N Play yalnızca 2400MHz ve 2666MHz hızlar için uygulanır.

ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da Yeni Oyuncu Ürünlerini Tanıttı
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Ubisoft’un Gamescom 2019 Duyuruları

  Previous article

  Bandai Namco’nun Gamescom 2019 Duyuruları

  Next article

  You may also like

  More in Teknoloji