Haberler

Batman: Arkham Origins Yeni Bir Oyunla Mı Dönüyor?

0

Rocksteady Games’in Arkham serisi, sözde Arkham Knight ile bitti. Ancak her zaman yan hikayeler, farklı seçimler ve yeni başlangıçlar için bir şans var. Geliştirici WB Games Montreal zaten bunlardan birini yaptı: Arkham Origins. Neden bir başkası daha olmasın?

Batman’in 80. yıl dönümü şerefine WB Games Montreal’ın resmi Twitter hesabında bir video yayınlandı. Video, sadece tek bir sembolden ibaretmiş görünüyor. Ancak dikkatli baktığınızda fazlasını barındırıyor ve farklı sembollerle karşılaşıyoruz. Bu da stüdyonun Batman evrenine ait farklı bir oyun üzerinde çalışıyor olabileceği anlamına gelebilir.

Twitter kullanıcıları, sadece birkaç saniyelik fark arasında dört farklı sembolü keşfetmişler bile. Ancak tam olarak bu sembollerin Batman evrenine ait olup olmadığı konusu kesinleşmiş değil. Semboller, bir yandan elementleri ifade ederken diğer taraftan da “The League of Assassins”, “Azrael” ve “Court of Owls”u temsil ediyormuş gibi duruyor.

Twitter’da dönen tartışmaların ve tahminlerin diğeri de oyunun Arkham Knight, Origins veya Asylum’dan herhangi birinin hemen sonrasını konu alabilecek olması. Görünen o ki WB, takipçilerin daha fazla tahminde bulunması adına sessizliğini koruyor.

En kötü senaryo, muhtemelen Arkham Origins’in yeniden gün yüzüne çıkması olabilir. Böyle bir video yayınlandıktan sonra “remake” veya “remaster” gibi yapımlar, tepki toplayabilir. Tabii diğer tarafta yeni oyun beklentisinin, Arkham evrenine ait olması da zorunlu değil. Tek istenen yeni bir Batman oyunu. Umuyoruz ki yeni bir Batman oyunu için daha fazla beklemeyiz. 

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series İnceleme
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Luigi’s Mansion 3 Multiplayer İçin Paralı DLC

  Previous article

  Razer Blade Pro 17, 120 Hz Ve 4k ile Daha Keskinleşiyor

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler