Haberler

Overwatch, Nintendo Switch’e geliyor

0

15 Ekim’den itibaren Blizzard Entertainment’ın takım tabanlı nişancı oyunu, en yeni sürümü ve tüm oynanış güncellemeleriyle şimdi Nintendo Switch sahiplerinin parmaklarının ucunda olacak.

Oyuncular toplam 31 kahraman arasından dilediklerini seçerek Dünya üzerinde (ya da Ay’da) bulunan 28 farklı mekânda gerek rekabetçi gerek rekabetçi olmayan (casual) oyun modlarında karşı karşıya gelecek.

Ayrıca, Switch kullanıcıları, konsollarına özel jiroskopik hareket kontrolleri aracılığıyla yepyeni bir oyun deneyimine merhaba diyecek. Bu kontroller sayesinde ister Switch’i hafifçe kaldırıp McCree’ye mükemmel bir atış yaptırın ister D.Va’yla gökyüzünde süzülün.

Legendary Edition dijital sürümüyle sizlerle olacak ve çeşitli kahramanlara ait 15 bonus kostümün yanı sıra 3 aylık Nintendo Switch Online kişisel aboneliğiyle birlikte gelecek. Böylece oyuncular, Switch’lerini kapıp arkadaşlarıyla omuz omuza ya da onlara karşı mücadele etmeye derhal başlayabilecek.

Legendary Edition’ı çıkış tarihinden önce sipariş eden oyuncular, elit Talon ajanı Widowmaker’ın Noire kostümüne sahip olacak. Oyuna 22 Aralık 2019’dan önce giriş yapan tüm Switch kullanıcılarıysa içinden Efsanevi (Legendary) eşya düşme garantili Golden Loot Box kazanacak.

Overwatch – Oyun Özellikleri

Overwatch Legendary Edition, oyunun diğer sürümlerinde an itibarıyla mevcut tüm kahramanlar, haritalar oyun modları ve güncellemelerle birlikte gelerek Nintendo Switch kullanıcılarına en güncel Overwatch deneyimini yaşatmayı vadediyor:

  • 31 Kahramandan Birini Seçin: Dünyanın dört bir yanından gelen birbirinden ilginç ve sayıları her geçen gün artan kahramanlardan birini seçin. İster zamanda sıçramalar yapabilen Tracer’la düşman saflarının arkasına atlayın ister elit keskin nişancı Ana’nın Biotic Rifle’ıyla takımınızı uzaktan iyileştirin.
  • Arkadaşlarınızla Birlikte Dünyanın Çeşitli Yerlerinde Mücadele Edin: Uluslararası 28 mekândan birini seçin, Nintendo Switch sisteminin mükemmel taşınabilirliği sayesinde internetin çektiği her yerde haritadaki kontrol noktalarını ele geçirin, payload’unuzu canınız pahasına koruyun ve görevleri tamamlayın.
  • 6’ya 6 Oyun Modlarında Güçlerinizi Birleştirin: Hızlı Oyun (Quick Play) modunda sizinle aynı yetenek ve deneyim seviyesindeki diğer oyuncularla kapışın, Yapay Zekâya Karşı (Play Vs. AI) çeşitli zorluk derecelerinde oynayın ya da Rekabetçi Oyun (Competitive Play) modunda sezon ödülleri ve sıralamaları için mücadele edin.
  • Yeni Oyun Şekilleri Keşfedin: Arcade ya da Oyun Tarayıcısı (Game Browser) aracılığıyla benzersiz kuralları olan oyunlar keşfedin. Workshop’a dalın ve güçlü kod araçlarıyla kişiselleştirilmiş oyun modlarınızı tasarlayıp paylaşarak tüm platformlarda arkadaşlarınızla oynayın.
  • Yakında Çok Daha Fazlası: Nintendo Switch’e özel Legendary Edition oyunun sınırlı süreli dönemsel modları, oynanış güncellemeleri ve çok daha fazla yeni içerikle zenginleşmeye devam edecek.
Wolfenstein: Youngblood İnceleme
Mehmet Nalçakan
Annesi Lara Croft oynarken yancı olmaktan buralara kadar geldi. Crash Bandicoot'taki gizli karakter veya Solid Snake'in bilinmeyen klonu olabilir.

Switch’e Gelen 20 Nintendo Oyunu

Previous article

MMD, IFA 2019 Fuarı’nda Philips Monitörlerini Tanıttı

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler