Haberler

PUBG, Erangel’in Geliştirme Güncellemesi Açıklandı

0

PUBG Corporation, yeni bir güncelleme videosunda PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG) için yürüttüğü heyecan verici gelişmelere göz attı.

Oyuncular yarın sabah saat 06:00’dan itibaren oyuna girip mağazadaki yeni ürünlere göz atmabilirler. Erangel Görsel Güncellemesi artık PC Test Sunucularında yayında olup, hayranların gelişmeleri kontrol etmelerine ve bu yaz daha sonra PC ve konsollarda çıkmadan önce geri bildirimde bulunmalarına olanak tanır.

8 Haziran’a kadar [Cumartesi sabah 06:00], oyuncular PUBG topluluk ortakları tarafından düzenlenen oturumlara katılarak haritaya giriş yapabilirler. Daha sonra, harita 11 Haziran’da herkese açık olacak. [ertesi gün saat 06:00]. Erken Erişim’den bu yana PUBG’nin önemli bir parçası olan Erangel, yeni bina stilleri, daha gerçekçi manzaralar, yeni / değiştirilmiş alanlar ve daha fazlasını ekleyerek toplulukla birlikte büyümeye devam ediyor.

Yeni içerikler, özellikler ve bir Survivor Pass içerecek olan olan temalı sezonlar ile yıl boyunca PUBG’ye ek güncellemeler yapılacaktır. Ledge Grab teknisyeni ve amfibi BDRM araçlar gibi yeni oyun öğeleri, oyuna yeni dikey ve su boyutlarını ekleyecektir. Gelişim sistemlerine odaklanılarak, oyun deneyimlerinin birbirine daha yakından bağlanmasını sağlayacaktır. Bu ve diğer yeni özellikler ile PUBG oynamak eskisinden de büyük bir eğlence ve heyecan sunacak. Oyuncular Erangel Görsel Güncellemesini, PC ve konsollara bu yaz sonunda gelmesini beklemeden, şu andan itibaren 11 Haziran’a kadar PC Test Sunucularında kontrol edebilirler. 

 

AC Odyssey – The Fate of Atlantis: Torment of Hades Çıktı
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Outer Wilds PC İnceleme

  Previous article

  Razer, Kraken X Kablolu Oyun Kulaklığını Tanıttı

  Next article

  You may also like

  More in Haberler