İnceleme

Mortal Kombat 11 (PC) İnceleme

0

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen kanlı dövüş oyunu Mortal Kombat 11‘i PC platformunda inceledik. 

Bilkom ve Warner Bros. işbirliği ile ülkemizde satışa çıkan oyunumuzun +18 yaş kitlesine hitap ettiğini belirtelim. Mortal Kombat, 30 yıllık tarihe sahip. Ancak kendisinin ilk oyununa ulaşmamız 1992 yılına kadar geriye gidiyor. Aradan geçen zaman içerisinde Moral Kombat gelişti ve hikayesi de ayrıca güzelleşti, karmaşıklaştı. Kimi zaman neler olup bittiğini anlayamadık ve tek amacımız dövüş arenasında hayatta kalmaktı.  Oyun; 12 Bölümden oluşan hikaye modu, yüzlerce kozmetik ve çeşitli ödüller arasında kaybolabileceğimiz Krypt modu, zorlayıcı Towers modları, AI Battle ile saldırı ve savunma takımımızı kurmak, turnuvalara katılmak derken oynanış kısmında içerik olarak oldukça çeşitli.

Hikayemiz ise Shinnok’un yenilgisinden iki yıl sonrasında geçiyor. Bildiğimiz zaman çizelgesini yani Mortal Kombat tarihindeki tüm olayları ortadan kaldırarak dengeyi yeniden düzenlemek isteyen kötü isimlerden biri olan Kronika’yla tanışıyoruz. Kronika, zamanı bozarak ve şimdiki zamanı da kontrol etmeye çalışarak Mortal Kombat karakterlerinin genç versiyonlarının aniden ortaya çıkmasına neden olur. Sonya Blade, Cassie Cage ile karşılaşır ve aralarındaki ilişki oldukça tuhaflaşır. Bu sırada Johnny Cage’in genç hali daha şık bir kişiliğe sahip olunca, şimdiki zamanın Johnny Cage’i ile aralarında komik diyaloglar döner.

Lafı fazla uzatmadan sizi inceleme videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Supraland İnceleme
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Gizemli Left 4 Dead Videosu YouTube’da Görüldü

Previous article

​Dell Technologies, Unified Workspace’i Tanıttı

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in İnceleme