Teknoloji

Razer Blade 15 Güncellemeleri Duyuruldu

0

Razer, 9. Nesil Intel Core i7 6 Core işlemcileriyle donatılmış olan Razer Blade 15 dizüstü bilgisayar serisinin hem gelişmiş hem de baz modellerinde güncellemeleri duyurdu. Razer Blade 15 Advanced modelleri şimdi 240Hz Full HD veya 4K OLED dokunmatik ekran seçeneğiyle satışa sunulacak, Razer Blade 15 Base modeli ise 144Hz Full HD ve GeForce RTX grafik kartlarına sahip olacak.

Dibine Vurun

Yeni 9. Nesil Intel Core  i7-9750H 6 Core işlemcinin ötesinde, yeni Razer Blade 15 Base, özel renk kalibrasyonu ile daha hızlı 144Hz Full HD (1920×1080) ekrana yükseltildi. Yeni ekran konfigürasyonu, hareket halindeyken akıcı bir oyun deneyimi sunmak için artık güçlü bir NVIDIA GeForce RTX 2060 ile eşleştirildi.

Intel’in En Yenisi ve En İyisi

Yeni Razer Blade 15 Advanced, 2,6 GHz hızında çalışan ve Max Turbo ile 4,5 GHz’e kadar artan en yeni 9. nesil Intel Core i7-9750H CPU ile geliyor. Yeni 6 çekirdekli işlemci, içerik üreticilerine daha az iş akışı ve daha yüksek verimlilik sunarken, oyunculara darboğaz azaltma ve daha iyi çoklu görev takibi yapma olanağı sunuyor. Razer Blade 15 Advanced modelleri, 2,4 Gbps’ye ulaşabilen yeni Intel Wi-Fi 6 AX200 WLAN kartına sahip olacak ve böylece kullanıcılar güncellemeleri beklerken daha az zaman harcayıp daha fazla oyun oynamasına imkan sunacak.

Ultra-Hızlı 240Hz Full HD

Razer Blade 15 Advanced’in yeni 15.6” Full HD (1920×1080) 240Hz yenileme hızı ekranı ile dizüstü bilgisayar oyun deneyiminizi en üst düzeye çıkarın.Düşmanları avlamaktan, uzun belgeler arasında gezinmeye kadar, uçtan uca ekrandaki yüksek yenileme hızı, genel olarak daha hızlı ve daha eğlenceli bir deneyim sağlayacaktır. Ekran sRGB renk gamının% 100’ünü kapsarken kutusundan muhteşem görseller deneyimi sunmak için özel olarak ayarlanmış bir şekilde geliyor.

Parlamayı azaltmak için mat bir yüzeye sahip olan Razer Blade 15 Advanced, 240Hz ekran ile her an her yerde oyun oynamak için mükemmeldir.

Muhteşem 4K OLED

Razer Blade 15 Advanced 4K OLED yapılandırması, mümkün olan en yüksek performansı sağlamak için NVIDIA’nın GeForce RTX 2080 tarafından çalıştırılmaktadır. 4K OLED ekran, DCI-P3 renk gamının% 100’ünü kapsarken, HDR 400 Gerçek Siyah sertifikası ve zengin canlı görüntüleri sorunsuz bir şekilde sunan 1ms’lik bir yanıt oranına ile de performansını arttırıyor. Ekran, azaltılmış mavi ışık çıkışı için TUV sertifikasına sahip, kullanıcıların gözlerinin zorlanmasını sınırlayan bir dokunmatik ekrandır.

Razer Avantajı

Razer Blade ailesi, işçilik ile performans arasındaki bütünlüğü temsil eder. Her bir dizüstü bilgisayar, tek bir uçak sınıfı alüminyum bloğundan CNC ile işlenmiştir ve şık ve çizilmeye karşı dayanıklı bir dış yüzey oluşturmak için mat bir yüzeyle anotlanmıştır. İşletim sistemi, performansı düşüren gereksiz uygulamalar olmadan, yazılımsız kalır. Geniş cam dokunmatik yüzey, her tıklamanın mükemmel olmasını sağlamak için Windows hassas sürücülerle birlikte gelir. Gelişmiş modeller, kişiselleştirilebilir anahtar başına Razer Chroma arka aydınlatma özelliğine sahipken, Baz modeller klavyelerinde tek bölgeli aydınlatma tasarımını kullanıyor. Her iki klavye de 16,.8M renk çeşitleriyle özelleştirilebilir.

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

Base Model – 1.999$ USD; Advanced Model 2.399$ USD’den başlayan fiyatlarla

Razer Blade Pro 17 Özellikleri Tanıtıldı
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

ASUS, ROG Strix, Dual ve Phoenix GeForce GTX 1650 Ekran Kartlarını Duyurdu

Previous article

Devil May Cry 5 – Trish ve Lady Oynanabilir Olmayacak

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Teknoloji