AOC, G2 Espor İle Ortaklık Kuruyor

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
E-Spor
537
0

AOC, başarılı espor organizasyonlarından biri olan G2 Espor ile ortaklık kurarak hazırladığı küresel espor sponsorluk programını resmi olarak sunuyor.

G2 Espor, sadece uluslararası turnuvalarda ve liglerdeki başarısı nedeniyle değil, aynı zamanda da her kadroda – ister League of Legends, CS:GO, Hearthstone, PUBG ister Rocket League olsun – sahip oldukları dünya çapındaki yeteneği tekrar tekrar bir araya getirdikleri için de büyük bir saygı görüyor.

2017 boyunca, G2’nin League of Legends kadrosu, hem bahar hem de yaz sezonunda Avrupa Şampiyonası Serisi’nde (EU LCS) birinci oldu ve ayrıca prestijli Sezon Ortası Davet Turnuvası’nda da (MSI) ikinci sırayı kazandı. G2 Espor Şubat ayında şimdiden “efsanevi, süper Fransız takımı” diye anılan CS:GO kadrosunu oluşturdu. Üstelik 2017 ilk çıkış yılları olmasına rağmen, DreamHack Masters 2017’de ve ESL Pro Series Season 5’te çok tartışılan kupaları kazanmayı başardılar. AOC, sponsorluk anlaşması kapsamında G2 eğitim tesislerini son teknoloji ürünü, 240 Hertz’lik, inanılmaz yüksek bir yenileme hızına ve 1ms’lik tepki süresine sahip AG251FZ oyun monitörleri ile donatacak.

Mavs Gaming NBA 2K Takımı Mücadeleye HyperX ile Hazırlanacak

Article Tags