Dell’in 14. Nesil PowerEdge Sunucuları Türkiye’de İlk Olarak Radore’de

<span class="fa fa-user"></span>
İlker Karaş
Teknoloji
352
0

Türkiye’de ilk defa Radore’nin satın alımını gerçekleştirdiği Dell PowerEdge 14G sunucular, Radore müşterilerinin hizmetine sunuldu.

PowerEdge 14G sunucular, buluttan analitiğe ve yazılım tanımlı veri merkezine kadar birçok farklı ihtiyaca cevap verebiliyor. Radore tarafından ilk aşamada Dell EMC PowerEdge R740 modeli kullanılacak olan 14. nesil Dell PowerEdge sunucular, kullanıcıların BT dönüşüm amaçlarına ulaşmak için daha fazla ve daha hızlı yenilik yapmalarına olanak tanıyor. Ölçeklenebilir iş mimarisi, akıllı otomasyon ve tümleşik güvenlik özellikleri, kullanıcıların BT kaynaklarındaki açığı kapatıp işlerini dönüştürmelerine de yardımcı oluyor.

14. nesil sunucular modern veri merkezinin yapı taşını oluşturuyor

Modern veri merkezinin temeli olan Dell’in 14. nesil sunucuları, sahip oldukları ölçeklendirilebilir iş mimarisi ile veri merkezlerini sürekli artan farklı iş yüklerine uygun hale getiriyor. Yeni sunucular aynı zamanda akıllı otomasyon özelliği sayesinde genişletilmiş bir uygulama programlama arayüzü (API) ve tamamen yenilenmiş OpenManage™ Enterprise konsolu sunuyor.

Donanım ve sistem seviyesinde tümleşik güvenlik katmanına sahip olan Dell 14. nesil sunucu ailesi, derin güvenlik katmanı ve hızlı tespit özelliğiyle sistem altyapısını güvenlik açıklarına karşı koruyor.

Yüksek performans ile verimlilik artıyor

Dell PowerEdge 14.nesil sunucular depolama ve veri merkezi uygulamaları, hyper-converged uygulamalar, raf tipi sunucular, hazır node’lar ve diğer tüm Dell EMC çözümleriyle tümleşik hale getirilebiliyor. Intel ile yapılan iş birliği sayesinde yeni Intel® Xeon® ölçeklendirilebilir işlemci ailesini kullanan Dell PowerEdge 14. nesil sunucular, güncellenmiş iDRAC yapısıyla birlikte oldukça yüksek performans, verimlilik ve güvenlik özelliklerine de sahipler.

Müşterilerine yüzde 99,99 oranında uptime garantisi sunan Radore’nin modern veri merkezi çözümleri hakkında daha fazla bilgi için radore.com adresini kullanabilirsiniz.

Article Tags