LG’den G6’ya Özel Yaz Fırsatları Katlanarak Devam Ediyor

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Teknoloji
484
0

LG Electronics Türkiye; G6’ya özel düzenlediği kampanya ile 11 – 16 Temmuz 2017 tarihleri arasında tüm operatör mağazalarından peşin fiyatına 24 ay taksit fırsatı ile LG G6 alan tüketicilerine Boyner, Jolly Tur, D&R ve Atasun Optik’ten yapılan alışverişlerde geçerli olmak üzere 400 TL değerinde hediye çeki verecek.

Sadece LG G6 alımlarında geçerli olacak kampanyaya katılmak için; www.g6kazandiriyor.com adresindeki bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulması gerekiyor.

LG G6 ile farklı deneyimlere hazır olun!

LG G6’nın sahip olduğu standart ve geniş açılı kamera özelliği sayesinde artık fotoğrafta gözükmek için yer değiştirmek veya yan yana sıkışarak poz vermek sona eriyor. Ayrıca LG G6, IP68 sınıfı su ve toz geçirmezlik özelliği sayesinde suya ve toza karşı daha dayanıklı bir yapıya sahip.

Selfie ve wefie çekmek LG G6 ile çok kolay

LG G6, genişletilmiş 100 derecelik görüş açısına sahip 5 megapiksel ön kamerasıyla, kullanıcıların selfie çubuğuna ihtiyaç duymadan selfie ya da wefie çekebilmelerine imkan veriyor. Ayrıca, geniş açılı kamerası kenarlardaki bozulmaları engelliyor ve çok daha doğal fotoğraflar çekilebiliyor.

​Reeder P11SE Yenilenen Fiyatıyla Satışta P11SE Modeli Fiyatını Yeniledi

Article Tags