Yeni Samsung Galaxy A8 ve A8+ Selfie Performansı ile Türkiye’de

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Teknoloji
359
0

Samsung Galaxy A serisinin çift ön kamera özelliğiyle selfie çekme deneyimine farklı bir boyut kazandıran yeni üyeleri Galaxy A8 ve A8+’ın Türkiye tanıtımı gerçekleşti. Çift ön kamerası ile selfie çekme deneyimine yeni bir boyut kazandıran yeni Galaxy A serisinin gece çekim performansı Tarihçi, Seyahat Yazarı, Profesyonel Rehber ve Konuşmacı Saffet Emre Tonguç eşliğinde Ayasofya’nın muhteşem ambiyansında deneyimlendi.

Yeni Galaxy A serisi tasarımı, performansı ve hayatı kolaylaştıran özellikleriyle üst segment bir telefondan tüm beklenenleri karşılamak üzere geliştirildi. Çift ön kamerası ile selfie çekme deneyimine yeni bir boyut kazandıran yeni Galaxy A serisinin gece çekim performansı Tarihçi, Seyahat Yazarı, Profesyonel Rehber ve Konuşmacı Saffet Emre Tonguç eşliğinde Ayasofya’nın muhteşem ambiyansında deneyimlendi. İstanbul’un en iyi selfie noktalarını belirleyen ünlü fotoğrafçı Mustafa Seven, tanıtımda yer alarak Galaxy A8 ve A8+’ın ön kamera performansını tescilledi.

Samsung’un amiral gemisi modellerinin mirasını devralan yeni Galaxy A8 ve A8+ modelleri, 16MP + 8MP Çift Ön Kamera ve büyük Sonsuz Ekran özellikleriyle dikkat çekiyor. Gelişmiş Canlı Odaklanma Özelliğiyle fotoğraf çekiminden önce veya sonra arka plan bulanıklığı kolayca ayarlanarak yüksek kalitede fotoğraflar elde edilebiliyor. Yeni Galaxy A8 ve A8+’ta video çekimlerinde titremeye son vermek amacıyla tasarlanan Dijital Video Görüntü Sabitleme teknolojisi de bulunuyor. Daha önceki Galaxy A serilerinde bulunmayan hiper-atlama özelliği ise time-lapse videoları çekilmesine imkân tanıyor. Yeni Galaxy A serisi telefonlar, film izlerken veya oyun oynarken izleyiciyi saran bir deneyim sunuyor. 18.5:9 ekran oranıyla izleyiciyi içine alan Sonsuz Ekran en gelişmiş sinematik deneyimin tecrübe edilmesini sağlıyor.  Kullanıcılar, ayrıca, güvenle saklamak istedikleri özel verilerini, biometrik kimlik doğrulama ile desteklenen Güvenli Dosya’da tutabiliyorlar.

Gece siyahi, orkide grisi ve altın sarısı olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olan Galaxy A8 ve A8+ akıllı telefonlar için shop.samsung.com adresinden ön sipariş verilebiliyor. Tavsiye edilen satış fiyatı Galaxy A8 modeli 2899TL, Galaxy A8+ ise 3299TL olarak belirlendi.

Samsung’un SATA Ürün Ailesi 860 PRO ve 860 EVO SSD Modelleriyle Büyüyor