[vc_row][vc_column][thb_gap height=”30″][thb_title title=”Gamescom 2018’de Neler Olacak?”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Dünyanın en önemli oyun etkinliklerinden Gamescom 2019‘da tüm gelişmeleri yerinden takip edeceğiz. Almanya’da katılacağımız etkinliklerden canlı yayınlar, vloglar, deneyeceğimiz oyunların yorumları vb. bir çok içeriği sizlere sunacağız. Yeni çıkacak donanımları ve orada karşımıza çıkacak sürprizleri de an be an sizle paylaşacağız.

Biz oradayken bizi Facebook ve Instagram hesaplarımızdan her an takip edebilirsin. Ayrıca vlogları da hazırladıkça Youtube hesabımıza yükleyeceğiz.

Fuara özel hazırlayacağımız “Gamescom 2019’de neler oldu?” videosunu da sizlerle paylaşacağız. Bu videoyu MYNET’e özel olarak hazırladığımız için MYNET sitesinden izleyebileceksiniz. Bizi her an takip edeceğin Sosyal Medya hesaplarının sıralı tam listesini hemen aşağıda bulabilirsin.

Facebook

https://www.facebook.com/karikocagaming/

Instagram

https://www.instagram.com/karikocagaming/

https://www.instagram.com/cepejderi/

https://www.instagram.com/rzrblds/

Youtube

https://www.youtube.com/channel/UC5rJIf6G9C53RbHceEEIG-g

 

Gamescom 2019 projesinin destekleyenleri Adeks ve Acer markalarının hesaplarını da takip edin. Oralardan da çok başka sürprizler sizlerle buluşuyor olacak!

Adeks Instagramhttps://www.instagram.com/adekscafe

Acer Instagramhttps://www.instagram.com/acerturkey

 [/vc_column_text][thb_gap height=”30″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”blog”][/vc_column][/vc_row]