[vc_row][vc_column][thb_gap height=”30″][thb_title title=”Gamescom 2018’de Neler Olacak?”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Dünyanın en önemli oyun etkinliklerinden Gamescom 2018‘de tüm gelişmeleri yerinden takip edeceğiz. Almanya’da katılacağımız etkinliklerden canlı yayınlar, vloglar, deneyeceğimiz oyunların yorumları vb. bir çok içeriği sizlere sunacağız. Yeni çıkacak donanımları ve orada karşımıza çıkacak sürprizleri de an be an sizle paylaşacağız.

Biz oradayken bizi Facebook ve Instagram hesaplarımızdan her an takip edebilirsin. Ayrıca vlogları da hazırladıkça Youtube hesabımıza yükleyeceğiz.

Fuara özel hazırlayacağımız “Gamescom 2018’de neler oldu?” videosunu da sizlerle paylaşacağız. Bizi her an takip edeceğin Sosyal Medya hesaplarının sıralı tam listesini hemen aşağıda bulabilirsin.

Facebook

https://www.facebook.com/karikocagaming/

Instagram

https://www.instagram.com/karikocagaming/

https://www.instagram.com/cepejderi/

https://www.instagram.com/rzrblds/

Youtube

https://www.youtube.com/channel/UC5rJIf6G9C53RbHceEEIG-g

 

ITOPYA’nın Youtube kanalını da takibe alın. Sürpriz bir video da oraya gelecek!

https://www.youtube.com/channel/UCQDXt8aUhWa3RfyWxNBiEhw[/vc_column_text][thb_gap height=”30″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”blog”][/vc_column][/vc_row]