E-Spor

Beşiktaş Espor Kadın CS:GO Takımı BLAST Pro Series İstanbul’a Katılıyor

0

Beşiktaş Esports Kadın CS:GO Takımı, 29 Eylül’de İstanbul’da düzenlenecek olan Blast Pro Series’e katılacak. Dünyanın en başarılı 6 CS:GO takımının 250 bin dolarlık ödül havuzu ve ikonik kupa için mücadele edeceği Türkiye’de gerçekleşecek en büyük global espor organizasyonunda Beşiktaş Kadın CS:GO takımı gösteri maçında sahne alacak.

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek BLAST Pro Series İstanbul’un 29 Eylül’deki final müsabakasına sayılı günler kala hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Dünyanın en iyi 6 CS:GO takımının buluşacağı etkinliğin büyük sürprizi ise Beşiktaş Kadın CS:GO takımı olacak. Beşiktaş’ın Esporcu Kadınları turnuvada yapacakları bir gösteri maçı ile heyecana ve eğlenceye ortak olacak.

Marvel’s Spider-Man Özel Basın Kiti Kutu Açılışı
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Nintendo Switch Fortnite Paketi Çok Yakında Satışta

Previous article

Nostalji Sevenler İçin PlayStation Classic Duyuruldu

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in E-Spor