E-Spor

Beşiktaş.OyunHizmetleri İkide İki Yaptı

0

League of Legends Şampiyonlar Ligi, 6. Haftada oynanan maçlarla heyecanını sürdürdü. 6.3 Yaması, şampiyonluk liginde birçok takımın kaderini belirledi. Yamaya iyi çalışan Beşiktaş.Oyunhizmetleri kullandığı taktiklerle, ligin altıncı haftasında iki de iki yaptı.

Ligde birbirine yakın takımların hepsi bu hafta rövanş mücadelesine çıktı. Zirve yarışında bulunan 5 takım; AUR, BJK, DP, HWA ve SUP, bu hafta oynanan 8 karşılaşmadan 4’ünde birbirleriyle mücadele etti. League of Legends Şampiyonlar Ligi taraftarları, rövanş maçlarının büyük önem taşıdığı haftanın ilk gününde BJK – HWA ve DP – SUP maçlarını, ikinci gününde ise HWA – AUR ve SUP – TT maçlarını izleme fırsatı buldu.

Beşiktaş.Oyunhizmetleri İKİDE İKİ Yaptı

Beşiktaş.Oyunhizmetleri, Şampiyonluk Ligi’nde, haftanın ilk maçını üst sıralarda mücadele veren HWA Gaming ile yaptı. Beşiktaş .OyunHizmetleri yeni yamaya uygun farklı tercihleri ve oyun içindeki doğru kararlarıyla Hwa Gaming’i yenmeyi başardı.

Pazar günü ise Beşiktaş’ın karşısında bu kez NR1 Esports vardı.Lige tutunma mücadelesi veren NR1 Esports, oyunun başından sonuna kadar Beşiktaş.Oyunhizmetlerinin üstünlüğü kabul etti ve maçı geride oynadı. Beşiktaş bu ezici üstünlüğünü oyun sonu galibiyetine çevirerek 23 dakika süren oyunda haftayı 2’de2 yaparak kapattı.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

AMD’den Hitman Kampanyası

Previous article

Acer Liquid Zest Serisiyle Maceraya Hazır Mısınız?

Next article

You may also like

More in E-Spor