E-Spor

Beşiktaş.Oyunhizmetleri, Şampiyonluk Ligi’ne Güzel Başladı

0

League of Legends Şampiyonluk Ligi’ndeBeşiktaş.Oyunhizmetleri takımı, ilk hafta karşılaştığı Super Massive yenerek, lige güzel bir başlangıç yaptı.

E-Spor tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği League of Legends Şampiyonluk Ligi, cumartesi günü başladı. Sezon başında Oyun Hizmetleri ile birleşenBeşiktaş, Şampiyonluk Ligi’nin ilk maçında “rüya takım” olarak adlandırılan Super Massive ile karşılaşmasında galibiyet alarak, lige hızlı bir başlangıç yaptı.Beşiktaş.Oyunhizmetleri ile çekişmeli ve heyecanlı geçen Super Massive maçını 50 bin kişi canlı izledi.

Maça Xyraz, Rawbin, Immortoru, Ruvelius ve Hibiki beşlisi ile başlayanBeşiktaş, geçen sezonun “en iyi destek oyuncusu” ve “en çok gelişme gösteren oyuncusu” unvanlarını elinde bulunduran Dumbledoge karşı, 42 dakikalık mücadelenin ardından maçı kazandı.

Pazar günü Team Turquality ile karşılaşan Beşiktaş, ilk 10 dakikayı dengede geçirdikten sonra ilk kanı TT ekibine verdi. Beşiktaş, 35 dakikalık oyunun sonunda ilk yenilgisini alarak haftayı bir galibiyet ve bir mağlubiyet tamamladı.

Beşiktaş.Oyunhizmetleri Takım yöneticisi Mehmet Şükrü Çeken, ilk haftanın sonuçlarından ve oynanan oyundan memnun olduklarını, takıma güveninin tam olduğunu hedeflerinin şampiyonluk olduğunu, bu haftayı çok iyi değerlendirip önümüzde ki iki maçı kayıpsız geçireceklerine inandıkları söyledi. Çeken; maçların twicth.tv üzerinden canlı olarak izlenebileceğini belirterek ayrıca taraftarların takım antrenmanlarını da, takip edebileceklerini sözlerine ekledi.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Razer’dan Kanserle Savaş Kampanyası: Razer Cortex

Previous article

eÇift’ten Araştırma: Dijital Çağda Aşk

Next article

You may also like

More in E-Spor