E-Spor

BLAST Pro Series’e Katılacak Son Takım Belli Oldu

0

BLAST PRO Series İstanbul’da altıncı takım Brezilya’nın dünyaca ünlü MIBR takımı olarak açıklandı. 

Geçtiğimiz haftalarda yapılan açıklamayla yeniden kurulan Brezilya’nın yıldızlar takımı MIBR, 29 Eylül 2018 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek BLAST Pro Series’e katılacak son takım oldu. Türkiye’nin en büyük CS:GO etkinliği için sahnede olacak takımların arasına giren MIBR, dünya çapında bilinen Counter-Strike’ı İstanbul’a getirmeye destek olacak.

Dünyanın en büyük 6 CS:GO espor takımını İstanbul’da bir araya getirecek olan BLAST Pro Series organizasyonu 29 Eylül’de Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşecek. Milyonlarca kişinin takip ettiği turnuvanın son takımı Brezilyalı MIBR oldu. Brezilyalı MIBR ekibinin üyelerinden bazıları BLAST Pro Series’in 2017 senesinde Kophenag’daki dünya prömiyerini kazanan takımda yer aldı. Serinin ikincisi için de İstanbul’da iddialı olduklarını söyleyen ekibin üyeleri MIBR çatısı altında mücadele edecek.

Espor Şampiyonası’nda Avrupa Şampiyonu BAU Esports Ülkeye Döndü
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Aquaman Filmi İçin Resmi Fragman Yayınlandı

Previous article

Espor Şampiyonası’nda Avrupa Şampiyonu BAU Esports Ülkeye Döndü

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in E-Spor