E-Spor

HyperX, LIRIK’in Sponsoru Oldu

0

Kingston Technology’nin bir iştiraki olan ve eSpor camiasına verdiği desteğin her fırsatta altını çizen HyperX, önde gelen canlı yayıncı Twitch partnerlerinden LIRIK ile bir anlaşmaya imza attı. 1.5 milyon abonesiyle sadık bir hayran kitlesine sahip olan LIRIK, haftanın altı günü yayın yapıyor (https://www.twitch.tv/lirik) ve bu yeni sponsorlukla birlikte canlı oyun yayınlarında, sektör etkinliklerinde ve turnuvalarda HyperX mousepad ve klavyelerini kullanacak. HyperX ayrıca ilk defa ortak markalı bir mousepad’e imza atarak LIRIK hayranlarının favori yayıncılarını desteklemelerine ve aynı zamanda hassas ve rahat bir yüzeyde oynamalarına da imkan vermiş olacak.

2011’den bu yana World of Warcraft ve DayZ yayınlarıyla ününe kavuşan LIRIK, hızlı bir şekilde büyüyen kanalıyla yayın başına günlük ortalama 10.000-30.000 arası izleyiciyi ekran başına topluyor. Hayranlarını oynayacağı oyunları seçmeleri için teşvik eden LIRIK, şimdiye kadar birçok kere 24 saat süren canlı yayınlar gerçekleştirdi. Bundan böyle LIRIK, oyun performansını artırmak amacıyla canlı yayınlarında HyperX ekipmanlarını kullanacak.

LIRIK konuyla ilgili olark şöyle diyor: “HyperX ile çalışmak oyun oynayışımın doğal bir uzantısı gibi ve tüm oyun ihtiyaçlarım için HyperX’in yeni ALLOY FPS klavyesini kullanacak olmaktan dolayı çok mutluyum. HyperX kaliteli ürünleriyle ve özgün oyun deneyimleri yaratmasıyla tanınıyor. Büyümekte olan oyun camiası için HyperX ile birlikte büyük işlere imza atmayı iple çekiyorum.”

LIRIK’in HyperX ile gerçekleştireceği ilk etkinlik, Dick Clark Productions ev sahipliğinde, New York’un meşhur Times Square meydanına bakan Marriot Marquis otelinde düzenlenecek olan “HyperX Yeni Yıl Yayını” olacak. Cloud Nine’dan n0thing ve NRG’den Seagull’ın da katılacağı HyperX Yeni Yıl Yayını, eşsiz atmosferi, hediyeleri ve promosyonlarıyla geleneksel bir Twitch deneyimi ile yılbaşını kutlayan şehri bir araya getirecek. New York’ta 31 Aralık günü 20:00’da başlayarak ertesi sabah 01:00’a kadar devam edecek olan etkinlik, Türkiye saatiyle 1 Ocak günü saat sabah 04:00’te başlayıp 09:00’a kadar sürecek ve HyperX’in Twitch kanalından (https://www.twitch.tv/hyperx) canlı olarak yayınlanacak.

eSpor dünyasının ve oyun camiasının tutkulu destekleyicilerinden biri olan HyperX, özellikle FPS türünde oyunlara yönelik ve oyunculara düşmanlarının ne yönden geldiğini sesle anlama imkanı veren stüdyo kalitesinde ses performansı, artırılmış konfor ve üstün kalite sunan mikrofonlu kulaklık seti HyperX Cloud Revolver’ın da aralarında bulunduğu ürünler geliştiriyor. Yeni HyperX ALLOY FPS Mekanik Oyun Klavyesi, Intel Extreme Masters’ın resmi klavyesi olarak tüm Season 11 oyun etkinlikleri boyunca Intel Showcase’de de kullanılacak. ALLOY FPS ayrıca NaVi Gaming, Echo Fox ve Hell Raisers gibi önde gelen oyunculuk kuruluşları tarafından da tavsiye ediliyor.

NVIDIA’nın Yeni Projesi: Team NVIDIA Türkiye!

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

NVIDIA’nın Yeni Projesi: Team NVIDIA Türkiye!

Previous article

Gümrüksüz Alışverişlerde Muafiyet 30 Euro’ya Düştü

Next article

You may also like

More in E-Spor