E-Spor

Point Blank Dünya Şampiyonası’nda Son Viraj

0

Türkiye’nin en iyi online bilgisayar oyunlarından Point Blank, 3. Sezon turnuvasını muhteşem bir finalle 13 Eylül 2014 Pazar günü Yapı ve Endüstri Merkezi / Fulya – Beşiktaş’da gerçekleştiriyor.

Yılın en büyük turnuva organizasyonlarından olan Point Blank 3. Sezon turnuvası finalinde ilk iki sezonun şampiyonları Azzuro ve Keskin Esports Club takımlarının yanı sıra, Azerbaycan ve Orta Doğu ülkelerinden gelecek takımlar ile birlikte bölgenin en iyi 8 e-Spor takımı, hem 10.000 TL’lik şampiyonluk ödülü, hem de 10 –  11 Ekim tarihlerinde Endonezya’da yapılacak olan PBIC 2015 (Point Blank International Championship – Uluslararası Point Blank Şampiyonası 2015)’e katılıp 50.000 $’lık büyük ödülü kazanmak için savaşacaklar.

Türkiye, Azerbaycan ve Ortadoğu’nun en iyi profesyönel e-Sporcuları’nın karşı karşıya geleceği bu muhteşem etkinliğe tüm oyun severler davetli. Etkinliğe gelen tüm ziyaretçiler birbirinden heyecanlı geçecek maçları canlı olarak izleyebilecek ve bunun yanı sıra çeşitli çekiliş ve etkinliklerle hediyeler dağıtılacak. Bu hediyeler arasında tüm Point Blank severlerin rüyası olan Barrett için tam bir yıllık kuponun yanı sıra izleyiciler en sevilen ekipmanlardan da kazanma şansını yakalayacak. Ayrıca, gün boyunca Şişli Cevahir Alışveriş Merkezi’nden kalkacak servisler ile etkinlik alanına ücretsiz ulaşım sağlanabilecek.

Etkinliğe gelemeyecek olan oyun severler, tüm maçları canlı olarak PBTV’den (youtube.com/pbespor)  takip edebilir ve dağıtılacak binlerce ürün koduna sahip olabilirler.

100.000 TL değerinde ürünün dağıtılacağı bu e-spor etkinliğinde, turnuvada dağıtılacak nakit para ödülü ise toplamda 22.000 TL olacak.  Şampiyon takım 10.000 TL’lik nakit para ödülü yanısıra 10 – 11 Ekim tarihlerinde Jakarta / Endonezya’da düzenlenecek PBIC 2015’te ülkemizi milli takım olarak temsil etme şerefine erişecek.

 

Finalde ter dökecek  takımlar:

– Azzuro: Türkiye

– Keskin Esports Club: Türkiye

– Azzuro OldSchool: Türkiye

– Outlaw: Orta Doğu

– 3D Gamers: Azerbaycan

– GoldenPazarCom: Türkiye

– GamersWorld: Türkiye

– Confidence: Türkiye

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Voidu’dan Square Enix İndirimleri

Previous article

Ünlüler BigArena’da Kapışıyor!

Next article

You may also like

More in E-Spor