E-Spor

PUBG Nations Cup Yayıncı Kadrosu ve Türkiye Yayın Saatleri Belli Oldu

0

PUBG Corporation, bu hafta sonuna doğru Güney Kore’de Seul’de gerçekleşecek olan PUBG Nations Cup’ın yayıncı ve analistlerini açıkladı. İngilizce dilde an ve an yayın sunum yapacak olan isimler:

 • Richard “The Simms” Simms
 • Lauren “Pansy” Scott
 • Michael “Porosaurus” Navarro
 • James “Matrym” Oates
 • Clinton “Paperthin” Bader
 • Jake “Zenox” Brander

Yayıncılara, her yarışma turundan sonra maç öncesi ve sonrası ünlü analistler eşlik edecek. Yayınlar boyunca katkı sağlayacak isimler:

 • James “Kaelaris” Carrol
 • Martin “Avnqr” Goeth
 • Michael “Hypoc” Robins
 • Patrick “Frosz” Lu

Hatırlatma olarak izleyiciler, PUBG Nations Cup heyecanına şu adresten dahil olabilirler: https://www.pubgesports.com/

PUBG Nations Cup Türkiye Özel Yayını 9-11 Ağustos Tarihleri arasında Mete Özbey, Eraycan Bul ve İlker Karaş’ın sunumu ile her gün 10:45’de başlayacak.

Bu amansız mücadeleyi Mete Özbey, Eraycan Bul ve İlker Karaş, www.twitch.tv/eastergamerstv adresinde PUBG Nations Cup maçlarını değerlendirecekler. Türkiye adına Digital Athletics takımının mücadelesini, hep birlikte ekranlarımıza taşıyacaklar.

Dijital Sporlar ve MYNET’in iş birliğinde HyperX, Zowie ve FDR Oyun Cumhuriyeti’nin desteğiyle 3 gün boyunca tüm maçları sizlere canlı canlı sunacaklar.

İzleyiciler, 9-11 Ağustos tarihleri arasında Türkiye saati ile 10:30’da seremoninin, 11:00 itibariyle de maçların tadını çıkartabilirler.

PUBG Nations Cup’ta Dünya’nın en iyi PUBG oyuncuları ve takımları, 9-11 Ağustos tarihleri arasında Jangchung Arena’da kendi uluslarını temsilen 500.000 dolarlık bir ödül havuzu için mücadele edecekler. Dünyanın dört bir yanındaki hayranların onları desteklemesiyle, PUBG Nations Cup kupasını kaldırma onuruna erişmek için tüm yıldızlar Seul’de toplanacak.

Beş kıtadan toplam 16 takım (Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Okyanusya) Seul’de temsilen dünyanın en iyi PUBG yetenekleri bir araya geliyor. Her ülkeden katılımcılar, ülkelere özgü yöntemler aracılığıyla seçildi. Turnuva boyunca 16 takım, heyecanın bir parçası olarak dört yıldız oyuncusuyla birlikte üç gün boyunca günde beş maç oynayarak puan kazanmaya çalışacak.

PUBG Nations Cup veya PUBG Esports ile ilgili en son bilgiler için lütfen https://www.pubgesports.com/adresini ziyaret edin ve Twitter’da @pubgesports takip edin.

PUBG SEASON 4 PC için Yayında
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  The Surge 2 İçin İkinci Kapalı Beta Süreci Başlıyor

  Previous article

  Ancestors: The Humankind Odyssey için İkinci “Experience” Videosu Yayında

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in E-Spor