E-Spor

Türkiye Büyük Finali Biletleri 24 Saatte Tükendi

0

Türkiye’de eSpor kavramının en büyük destekçisi Riot Games’in gnctrkcll, Coca-Cola Zero ve TeknoSA işbirliğiyle hayata geçirdiği, Türkiye’nin ilk profesyonel eSpor ligi olan League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde final heyecanı hızla yaklaşırken, Biletix üzerinden satışa sunulan etkinlik biletleri 1 gün içerisinde tükendi.

 

Türkiye’nin en büyük eSpor coşkusuna ev sahipliği yapacak League of Legends Türkiye Büyük Finali, 8 Ağustos günüİstanbul’da Ülker Sports Arena’da, binlerce oyun tutkunununhuzurunda gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıl aynı mekânda gerçekleştirilen etkinlik için satışa sunulan yaklaşık 10 bin bilet, bir haftalık bir süre içinde tükenmişti. Etkinliği yerinde izleme fırsatı bulamayanlar da internet üzerinden 30’un üzerinde kamera ile yapılan canlı yayını takip edebilecek.

 

League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde şampiyon olan takım, League of Legends Dünya Şampiyonası’nda Kore’den Kuzey Amerika’ya, Çin’den Avrupa’ya kadar dünyanın en iyi eSpor takımlarına karşı Türkiye’yi temsil etmek adına önemli bir avantaj yakalayacak.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

AMD Catalyst 15.7 Sürücüsü ile Sezgisel Windows 10 Deneyimi

Previous article

Tatil Sırası Bizde!

Next article

You may also like

More in E-Spor