Teknoloji

​HUAWEI WATCH GT 2 Pro Özellikleri

0

HUAWEI WATCH GT 2 Pro önemli ölçüde geliştirilmiş sağlık izleme yeteneklerinin yanı sıra, daha doğru okumalar sağlamak için 6’sı 1 arada LED lens ve safir arka cam ile bir araya geliyor. Akıllı saatin ön camında da mükemmel koruma için safir kullanılıyor.

Akıllı saatlerin dış etkilere en açık yerleri olan ön yüzlerinin safir cam ile kaplanması, kullanıcıların endişe etmeden saatlerini her türlü koşulda kullanmalarını sağlıyor. Kaya tırmanışı gibi en ekstrem sporlardan evde vücut ağırlığı ile yapılan aktivitelere kadar HUAWEI WATCH GT 2 Pro’nun kadranı, safir camı ile her zaman koruma altında. Akıllı saat, koşarken, yüzerken veya başka bir spor yaparken gerçek zamanlı kalp atış hızı izlemeyi de destekliyor. Böylece gerçek zamanlı kalp atış hızını, egzersiz kalp atış hızını, yüksek kalp atış hızı uyarısını, en yüksek oksijen alımını, toparlanma süresini ve daha birçok ölçümü kullanıcıya sunabiliyor. Sağlık yönetimi senaryolarında HUAWEI WATCH GT 2 Pro, 24 saatlik nabız izleme, dinlenme nabzı izleme, anormal kalp atışı bildirimleri, bilimsel uyku izleme, tüm gün stres izleme ve kan oksijen satürasyonu (SpO2) ölçümünü de destekliyor.

Kullanıcılar ister spora yeni başlıyor ister performanslarını bir sonraki seviyeye taşımak istiyor olsun, HUAWEI WATCH GT 2 Pro, aralarından seçim yapılabilecek 100’den fazla egzersiz modu sunuyor. Huawei Watch GT 2 Serisi’nde bulunan diğer egzersiz modlarının yanına kayak, kros kayağı, snowboard ve golf gibi yeni spor modları da dahil edildi. Kayak modları, güvenliği sağlamak için sesli hatırlatıcılarla kullanıcıların ortalama hızını, mesafesini, kümülatif inişini, maksimum eğimi, kalp atış hızını, kandaki oksijen doygunluğunu ve daha birçok parametreyi izliyor. HUAWEI WATCH GT 2 Pro’nun dayanıklı yüzeyi sayesinde kullanıcılar, akıllı saatlerini en zorlu koşullarda kullanmış bile olsalar, 200’den fazla saat yüzü arasında tarzlarına uygun bir tane seçerek ve isterlerse kayışlarını herhangi bir saat kayışı ile değiştirerek en şık ortamlarda da kullanmaya devam edebiliyorlar.

HUAWEI WATCH GT 2 Pro, 2.299 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatıyla Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuldu. Kampanya dahilinde HUAWEI WATCH GT 2 Pro satın alan kullanıcılar aynı zamanda 1 TL farkla Huawei kablosuz şarj cihazına sahip olabiliyorlar.

Bilkom ile Dünya TV Devi TCL Güçlerini Birleştirdi

Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  The Haunting: Bly Malikânesi’ni Mike Flanagan’dan Dinleyin

  Previous article

  Rainbow Six Siege Cadılar Bayramı Etkinliği: Sugar Fright

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Teknoloji