Teknoloji

21:9 IPS UltraWide Monitörler Türkiye’de

0

LG Electronics Türkiye, en yeni IPS 21:9 UltraWide monitörleri 34UM65 ve 29UM65’i Türk kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

LG Electronics’in 21:9 görüntü oranına sahip yeni UltraWide monitörü 29 ve 34 inçlik iki farklı boyutuyla oldukça dikkat çekici görüntü kalitesinin yanı sıra kolay kullanım sağlayan bağlantı özellikleri de sunuyor. LG’nin büyük beğeni toplayan monitörleri Amerika ve tüm Avrupa ülkelerinin ardından Türkiye’de de ilk defa kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

LG’nin amiral gemisi IPS 21:9 UltraWide Monitörler, profesyonellerden ev kullanıcılarına kadar her türlü ihtiyacı karşılayan tam bir ekran çözümü sunuyor. 21:9 UltraWide Full HD monitör özellikle çoklu işlem yapan ve grafik yoğunluklu oyunlar oynayan kullanıcılar için de etkili ve kolay çözümler sunuyor.

UltraWide Full HD monitör, 2K (2560×1080) çözünürlüğü sayesinde dijital fotoğrafçılara ve film yapımcılarına da işlerinde ihtiyaç duydukları ayrıntılı görüntüleri isabetli bir şekilde sağlayabiliyor. PC ve Mac uyumlu LG 34UM65 monitör yoğun grafikleri ve videoları da en iyi şekilde görüntüleyebiliyor. Aynı zamanda 7W Stereo hoparlörleri sayesinde her frekansta üstün bir ses performansı sağlıyor.

Diğer yandan bu ürünler, ekranı dörde bölme özelliği ile birden fazla uygulamayı aynı anda rahatça çalıştırabilme özelliğine sahipken dual monitörlerde olduğu gibi çerçevelerin çalışma hızınızı yavaşlatmasına da izin vermiyor. Üstelik Mac cihazlarla uyumu sayesinde, dört ayrı pencereyi sekiz farklı görüntü oranında izleyebilme ve tek bir komutla çoklu görevlerde daha etkili ve konforlu çalışabilme imkanı sunuyor. Her sektör çalışanına ve iş dışında eğlence dünyasına da hitap eden Ultrawide monitörler birçok ihtiyaca cevap verir nitelikte.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

ASUS Zenbook UX303’ü Duyurdu

Previous article

Aprilia Dünya Superbike Şampiyonası’nda Zirvede

Next article

You may also like

More in Teknoloji