Teknoloji

Armut Hizmet Asistanı artık BiP’te

0

Armut, kullanıcıların chatbot’la hizmet talebinde bulanmalarını sağlayan teknolojisi ‘Armut Hizmet Asistanı’ ile BiP uygulaması gelişiyor. BiP kullanıcıları artık Armut Hizmet Asistanı’nın sorularına cevap vererek BiP’ten hiç ayrılmadan tadilattan marangoza, özel dersten butik pastaya kadar binlerce hizmete kolayca ulaşabiliyor.

Hizmet arayanların kaliteli hizmet verenlere kolayca ulaşmasını sağlamak için 2011 yılında kurulan Armut, e-ticaret dünyasına getirdiği inovatif uygulamalara bir yenisini daha ekledi. Geçen yıl ev hizmetleri alanında dünyanın ilk Facebook chatbotunu geliştiren Armut, benzer teknolojilere yaptığı yatırımı BiP chatbot lansmanını yaparak devam ediyor. Ev ve kişisel hizmetler alanında bir ilk olma özelliği taşıyan bu iş birliğinden BiP kullanan tüm kullanıcılar faydalanabilecek.

Armut yazılım ekibi tarafından geliştirildi

Armut yazılım ekibi tarafından geliştirilen BiP chatbot sayesinde kullanıcılar Armut API ile konuşarak taleplerini oluşturabiliyor. Servise ulaşmak için ise BiP’te Keşfet menüsünde yer alan Armut Hizmet Asistanı kanalına tıklamak yeterli.

Kaspersky Lab META Bölgesinden Sorumlu Genel Müdürü Amir Kanaan Oldu
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Ryan Reynolds, Peak Games’in Oyunu Toon Blast’ın Reklamlarında Oynadı

Previous article

E-spor Turnuvaları, Kameralar ve Yazıcılar Saldırganların Hedefinde

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Teknoloji