Teknoloji

Deezer ile Farklı Bir Hediye

0

Deezer, yılbaşında sevdiklerini farklı bir hediye ile şaşırtmak ve etkilemek isteyenlere,  kocaman bir müzik dünyasını hediye etme fırsatını sunuyor.

Yepyeni bir yılı daha karşılamaya hazırlanırken; kendimize ve birbirimize sıklıkla sorduğumuz “Sevdiklerime yeni yıl için ne hediye alabilirim?” sorusuna; dijital müzik platformu Deezer herkese hitap edebilecek bir alternatif sunuyor.

“Müzik, aslında en güzel hediyedir” diyen herkes, 180’den fazla ülkede, aylık 16 milyon aktif kullanıcıya müzik dinleme hizmeti sunan dijital müzik servisi Deezer’ın yeni yıla özel hazırladığı paketle, 35 milyon şarkılık zengin bir müzik arşivini, tüm cihazlardan, üstelik offline mod özelliğiyle internet bağlantısına ihtiyaç duymadan, en iyi ses kalitesinde dinlemeleri için sevdiklerine hediye edebilecek.

Sevdiklerine sınırsız bir müzik dünyasının kapılarını açmak isteyenler, “Deezer Hediye Kartı”nın 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık Premium+ üyeliklerinden dilediklerini tercih ederek; sevdiklerine tüm yıl yanlarından ayırmayacakları unutulmaz bir yeni yıl hediyesi verebilirler.

“Deezer Hediye Kartı”nın

  • 3 aylık üyelik için 29,97 TL
  • 6 aylık üyelik için 59,94 TL
  • 1 yıllık üyelik için 119,99 TL

seçenekleri bulunuyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

World of Tanks: Xbox 360 Edition için Fransız Bombardımanı

Previous article

World of Warplanes için Kış Oyunu Modu

Next article

You may also like

More in Teknoloji