Teknoloji

Dell XPS 13 Yenilendi

0

Dell, 2015 yılına damga vuran Dell XPS 13’ün yenilenen modeliyle Türkiye’deki kullanıcılarla buluştuğunu duyurdu. 11 inç boyutundaki bir dizüstü bilgisayarın kasasına yerleştirilen dünyanın en küçük 13 inç ekrana sahip dizüstü bilgisayarı XPS 13, geliştirilmiş işlemci ve pil performansıyla raflardaki yerini aldı.

Karbon fiber ve işlenmiş alüminyum gibi hafif ve güçlü materyallerden oluşan XPS 13, Corning Gorilla Glass NBT ekran seçeneği ile eşsiz tasarımını dayanıklılık ile birleştiriyor. En iyi yönetilebilirlik özellikleri sunan XPS ailesinin en özel üyelerinden biri olan XPS 13, sınıfının en iyi güvenlik özelliklerini sunuyor. Tüm XPS ailesi geri dönüşüme uygun paketleme ve bileşenlerle ile kullanıcılarla buluşuyor.

Ödüllü XPS 13, Intel Core 6. Nesil işlemci ve ekran kartının yanı sıra 1 TB’a kadar çıkan SSD depolama ve 16 GB’a kadar çıkan RAM ile üstün performans sunuyor. XPS 13’ün oldukça beğenilen yapısı, yeni seride de muhafaza edilirken, 18 saati aşan pil ömrü ve QHD+ görüntü kalitesi tüketicileri cezbediyor.

Eşsiz Windows 10 deneyimi Dell XPS 13’te

Dell ve Microsoft son 20 yıldır çok sıkı bir işbirliği içerisinde yeni nesil teknolojileri geliştirmek üzere çalışıyor. Şimdi ise Windows 10 yazılımı Dell’in donanım kalitesiyle buluşuyor. 2013 yılından bu yana Microsoft ile Dell mühendisleri, Windows 10’un en önemli özelliklerini geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Dell Türkiye Kategori ve Marka Müdürü Ufuk Tosun, “Dell’in en beğenilen ürünlerinin başında gelen XPS serisinin en yeni üyelerini Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunmaya devam ediyoruz. İşte, eğlencede, evde ya da yolda XPS 13’ü, kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarladık. XPS 13, sınıfının en iyi pil performansını sunarken tasarımıyla da rakiplerinin çok önünde bir ergonomi sunuyor. Tüm bunların yanı sıra Microsoft ile uzun yıllardır çalışarak Dell’in en iyi performans sunan ürünlerini ortaya çıkarmanın gururunu yaşıyoruz. XPS 13’te de en iyi Windows 10 deneyimini oluşturarak piyasanın standartlarını belirliyoruz” dedi.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

The Conjuring 2 İçin Resmi Fragman ve Yeni Görseller Yayımlandı!

Previous article

Facebook Awards Başvuruları 8 Ocak’ta Başlıyor

Next article

You may also like

More in Teknoloji