Teknoloji

Girişimciler 3 Güne Özel 260 TL Yatırımla e-Ticarete Atılıyor

0

Gelişmekte olan e-ticaret pazarlarında dinamo etkisi gören Zencommerce; Doğu Avrupa ve Asya’da 15,000 müşteriye ulaştıktan sonra Türkiye pazarına adım attı.

Sadece küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri değil; öğrenci, sanatkâr, zanaatkâr ve ev kadınları gibi e-ticarete atılmayı isteyen tüm girişimci adaylarına en ideal sanal mağaza çözümünü cazip fiyat avantajlarıyla sunuyor.

Zencommerce’ün sanal mağaza paketleri, benzersiz indirim oranlarıyla 260 TL fiyat ile satın alınabiliyor. Belirli zaman aralıklarıyla sunulan indirimli fiyat seçenekleri, girişimcilerin e-ticarete atılması için önemli bir fırsat sunuyor.

Yatırım sıkıntısı artık e-ticarete atılmaya engel değil

Zencommerce.com, yatırım gücü düşük olan girişimciler ile e-ticarette güçlü bir konum elde etmek isteyen KOBİ’lerin aradığı en hızlı çözüm olarak pazara iddialı bir giriş yaptı.

Girişimciler ile e-ticaret arasındaki köprüyü en uygun fiyata ve en hızlı şekilde kuran sanal mağaza çözümünü Türkiye’ye getirdiklerini belirten Zencommerce Ülke Müdürü Emre Gülas, ‘sanal mağaza kurulumunu hiç olmadığı kadar pratik kıldıklarını’ söyledi.

Gülas, “Zencommerce, ideal fiyat seçenekleri ve yüksek indirim oranıyla sunduğu sanal mağaza paketleri ile girişimcilerin yatırım endişesini en aza indiriyor. İlk yıl yapılacak ödeme ücretlerinde tüm yazılım paketleri için yüzde 80’e varan indirim uygulanıyor” ifadesini kullandı.

Zencommerce.com tarafından sunulan çözümler, girişimcilerin yanı sıra satış gücünü artırmak isteyen firmalar için de büyük bir avantaj sunuyor. Girişimciler, KOBİ’ler ve firmalara özel paketler piyasa ortalamasının neredeyse yarı fiyatına sunuluyor.

Sanal mağazanızı 1 dakikada kurun

Türkiye’de e-ticarete atılmak isteyen girişimciler ve yüksek trafiğe sahip sanal mağaza hayali kuran firmaların önündeki en büyük ikinci engel altyapı eksikliği olarak beliriyor.

Standart paket de dâhil olmak üzere tüm e-ticaret yazılım çözümlerinde pazarlama, sosyal ağ ve güvenlik gibi temel altyapıları eksiksiz sunan platformda; girişimci adayları 260 TL ödeyerek SSL sertifikası bulunan, arama motoru destekli ve tüm mobil cihazlarla uyumlu bir sanal mağazanın sahibi olabiliyorlar.

Onlarca şablon arasından seçilebilen sanal mağaza tasarımı, kullanıcının ihtiyaçlarına ve isteğine göre uyarlanabilirken, kullanıcı tercih ettiği adı taşıyan mağazasını 1 dakika içinde aktif hale getirebiliyor.

Yerelleşme ve kullanıcı dostu ara yüzüyle, girişimcilerin önündeki bir diğer engeli de ortadan kaldıran Zencommerce.com; çağrı merkezi desteği ile her tür sorunuza anında yanıt bulma imkânı sağlıyor.

Bununla birlikte yüzde 100 Türkçe sunulan Zencommerce paketleri, kurulumun ardından her basamakta kullanıcıya yardım edecek web ve telefon desteğiyle kusursuz hale getiriliyor.

Hem fiziksel hem de sanal mağazanızda satış yapın

Türkiye’nin en hızlı gelişen sektörlerinden biri olan e-ticarette yer almak isteyen sayısız girişimci Zencommerce platformunu kullanarak kısa zamanda ticarette profesyonelliğe adım atacak.

Gülas, Türkiye’nin hızla büyüyen e-ticaretteki gerçek potansiyelini dijitale dönüşümle ortaya çıkarabileceğini belirterek, “Her yaştan girişimci Zencommerce yazılımı ile sanal mağazasını anında hayata geçirebilecek” dedi.

Gülas, “Öğrenciler üniversite atölyelerinde geliştirdikleri cihazları ve tezgâhlara serdikleri el işi ürünleri sanal mağazalara taşırken, ev kadınları pişirdikleri pastaları pazarlayacak, zanaatkârlar ise çalışmalarını en kısa yoldan Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırma şansı bulacak. Firmalar, Facebook mağaza entegrasyonunun yanı sıra Türkiye’nin önde gelen pazaryeri e-ticaret platformları ile entegre olarak satış kanallarını güçlendirecek” ifadesini kullandı.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

PS4 PRO’ya Uyarlanan Oyunlar Belli Oldu

Previous article

Monster Notebook Yeni Mağazasını Kadıköy’de Açtı

Next article

You may also like

More in Teknoloji